Kanal Açma Ustası Kanalizasyon Tamiri Logar Tamiri Logar İşleri

Kanal açma ustası kanalizasyon tamiri Logar tamiri logar işleri 

Tıkalı Kanal Açma, Gider Açma, Tuvalet Açma,  Lavabo gideri açma ustası işleri

Logar Temizleme, Logar Çekme, Logar tamiratı

Lağım Taşması, Logar Taşması, Tıkanma. Tıkantı

Kanal Çökmesi, Kanalizasyon Borularının değiştirme ustası

Tuvalet Geri Tepmesi, Tuvalet Taşması

Kot farkı Çözümleri, Logar ve Kanalizasyon Çözümleri 

 

      Kanalizasyon Tıkanıklığı Nasıl Açılır, kanalizasyon tamiri nasıl yapılır

       Binaların ve sitelerin zemin ve bodrum katlarında kanalizasyon hattının deforme olmasından dolayı su sızıntıları olmaktadır. Bu su sızıntıları zamanla bodrum ve zemin katları katların tamamını kapsayacak şekilde pis ve ağır kokulara neden olmaktadır. Bu kokuların ve su sızıntıların giderilmesi konusunda değişik yöntemler denenmektedir. Her ne yöntem denenirse denensin ilk bakışta bir çözüm gibi gözükse de zamanla aynı problem tekrar ortaya çıkmaktadır. Çünkü problemin kaynağı olan kanalizasyon hattında meydana gelmiş olan deformasyon devam etmektedir. Her şeyin bir ömrü olduğu gibi kanalizasyon hattında kullanılan boru ve küng gibi malzemelerin de bir ömrü vardır. Zamanla dayanıklılığını yitiren malzemeler çeşitli yerlerinden arıza vermeye başlamaktadırlar.   Bu noktada problemin kalıcı ve pratik çözümü için yılların vermiş olduğu tecrübeyle arızayı tespit ediyoruz, uzun vadede fayda sağlayacak ise onarımını yapıyoruz,  yada en kalıcı çözüm olarak  kanalizasyon hattını  en doğru şekliyle yeniden yapıyoruz.

 Çalışma Alanlarımız

 kanalizasyon ustası: Kanalcı ustası Logar ustası Logar yapımı kanal tadilatı kanal tıkanıklıkları açma kanal geri basmalarına çözme kanal işleri tünel işleri yerin altından tünel kazma lağımcı lağımcı ustası lağım gideri ustası lan çıkışı ustası foseptik ustası foseptik tamiri tadilatı foseptik bağlantısı kanalizasyon inşaatı kanalizasyon bakımı kanalizasyon kontrolü kanalizasyon arızası tespit etme kanalizasyon sıkıntısı tespit etme kanal açan usta kanalizasyon işleri yapan usta logar işleri yapan usta Logar yapımı Logar bağlantısı yapan usta �stanbul Anadolu Yakası'nda ve Avrupa Yakası'nda kanalizasyon işi yapan usta

    ***Ustalar Kanalizasyon ***   

Kanalizasyon arızaları ilgili aşağıdaki konu başlıklarından arızanız durumu hakkında bilgi edinebilirsiniz. 

 

http://www.ustalarkanalizasyon.com/sayfa/2/hakkimizda

  Çalışmalar kısmında;

Kanalizasyon Giderinin Yaptırılmasın Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Su Basmasına ve Lağım Taşmasına Garantili Çözüm

Kanalizasyon Yenileme, Lağım Gideri Yapma, Tünel kazma, 

Lağım Faresine Kesin Çözüm, Lağım Faresi Nasıl Engellenir

Kanalizasyon Geri Basması, Lağım Suyu Basması Önleme

Direnaj, Su Kaçağı Tespiti, Su Sızıntılarını Önleme

Kuyu Yapma, Kazma, Temizleme, Pompa Koyma

Logar, Rögar, Yapma, Tıkanıklığı Açma, Bakım ve Temizleme

Kanalizasyon, Arızası, Tıkanıklığı, Açma, Ustası

Tünel, Yapma, Kazma, Lağım Tüneli, Tünel Ustası

ustalar-direnaj-sistemleri

Ustalar Anlatıyor kısmında;

kanalizasyon-ve-atik-su-tesisati-hakkinda-bilinmesi-gerekenler

kanalizasyon-pis-su-gideri-atik-su-tesisati-borulari-nasil-dosenir

kanalizasyon-baglantisi-nasil-yapilir-atik-su-baglantisi-nasil-olmali

tuvalet-kokusunun-sebebi-nedir-tuvalet-kokusu-nasil-giderilir

Kanalizasyon Tıkanıklığı Neden Olur, Kanalizasyon Açma

Tuvalet Niçin Sürekli Tıkanır, Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır

Kanalizasyon Basması Neden Olur, Nasıl Önlenir

Lağım Giderini İşin Ustasına Yaptırın, Bir Kez Yaptırın

Kanalizasyon Sisteminde Dikkat edilecek Hususlar

Lağım Faresi ile Mücadele Nasıl Olmalı? Kesin Çözümü Nedir?

Tünel Kazma, Kot Farkı, Kanalizasyon Basması

Lağım Suyu Basması, Kanalizasyon Geri Basması, Çekvalf Kullanımı

Kuyu, kazma, Kanalizasyon, Lağım, Basması, Kot Farkı

Kanalizasyon, Lağım gideri, arıza ve şikayetler üzerine;

Evimde, Lağım Faresi, Var, Nasıl Yakalanır, yok edilir, öldürülür

Lağım Faresi, Kanalizasyon Faresi ve Kanalizasyon Geri Basması...UYARI

Kanalizasyon ve Lağım Gideri Masraflarını kimin Ödeyeceği Konusunda 

Kanalizasyon Basması, Lağım Suyu Basması, Masraflarını Kim öder, 

Kanalizasyon Açma Fiyatı, Lağım Gideri Yapma Fiyatı

Üst Kattan Alt Kata Damlayan Lağım Sularında Hukuki Durum

Evimi kanalizasyon basıyor, ne yapmalıyım?

İski Kanalizasyon Arıza Telefon Numarası

Örnek İş Teklifi 

Lağım Kokusu Nasıl Engellenir? Lağım Kokusunun Kesin Çözümü Nedir?

Ustalar  kanalizasyon olarak  kanalizasyon tıkanıklığı, kanalizasyon açma, kanalizasyon arıza tespiti, her türlü kanalizasyon işleri, logar, rögar, rögar açma, rögar tıkanıklığı, logar açma, logar temizleme, logar tıkanıklığı, logar tıkanıklığı açma, tünel, tünel kazma, kuyu kazma, çekvalf,  pimaş açma,  pimaş tıkanıklığı, lağım tıkanıklığı, lağım açma, küng,  kanal açma, tıkanık açma, tuvalet açma, tuvalet tıkanıklığı açma,  tuvalet tıkanıklığı, lağım kokusu engelleme, lağım faresi engelleme, lağım faresi ile mücadele etme gibi daha bir çok konuda hizmet sağlamaktayız.

 

Tarih : 2.9.2015
Yorum Yaz
Ad-Soyad:
E-Mail :
Mesaj:
En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.
Güvenlik:
Yorumlar
MUTLU SATIR
EVE KANALDAN SU BASIYOR
Kanal Arıza Uzmanı |Kanalizasyon-Logar Arızası Tespit ve Çözümleri
 • Çekvalf ve Lağım Faresi - Bilinmesi Gerekenler -Sorular ve Cevaplar
  Çekvalf ve Lağım Faresi İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular ve Bilinmesi Gerekenler Çekvalf Nedir? Çekvalf pis su yada atık su borusuna takılan, tek yönlü çalışan, bina dışına atık suyun geçişine müsaade eden, ancak dışarıdan gelen su baskını, lağım faresi, koku yada herhangi bir şeyin gelmesini engelleyen, kendiliğ..
 • Klozete Fare Gelmemesi İçin Ne Yapmalı?
  Klozete Fare Gelmemesi İçin Ne Yapmalı?     Belki birçok kişi farkında değil ama lağım fareleri birlikte yaşıyor olabiliriz.  Evlerimizde bulunan klozetin altı lağım farelerinin yuva yapmak, yaşamak için en çok tercih ettiği yerdir. İkinci olarak ise bina önünde bulunan logarın etrafı. Bu iki yerde yaşama şansı elde..
 • Zeytinburnu Kanalizasyon Ustası-Ustalar Kanalizasyon Avrupa Yakası
  Zeytinburnu Kanalizasyon Ustaları        1984 yılından itibaren İstanbul'da Kanalizasyon ve Alt yapı sistemleri üzerine çalışmalar yürütüyoruz,  İstanbul'un her ilçesinde her semtinde çalımlamalarımız olduğu gibi Zeytinburnu’nda da çok sayıda çalışmalarımız oldu, Bakırköy’de, Yeşilköy’de, Sefaköy’de, Küçükçekmece’de..
 • Kanalizasyon Tamir Ustası / Kanal Açma Ustası
   Kanalizasyon Tamir Ustası / Kanal Açma Ustası            Tuvalet gideri tıkandığında tıkanık açma işi yapan bir Usta ile irtibata geçerek tuvalet gideri tıkanıklığı açılır. Oysa eğitim düzeyinin yükseldiği vatandaşın bilinçlendiği şu zamanda tıkanık açma ustasını çağırmadan önce ne tür bir tıkanıklığın olduğu ve ha..
 • Kanalizasyon Tıkanıklığı Nasıl Açılır? Robotla Açılamadığında..
  Kanalizasyon Tıkanıklığı Nasıl Açılır?Robotla Açılamadığında..       Kanalizasyon giderinin tıkanma sebeplerini daha önce açıklamıştık. Bu sebepler sıkça rastlanan genel sebeplerdi,  usta hataları ve kullanım hataları olarak genel ifadeler kullanmıştık,  tıkanıklık ve arızaların sebeplerini bu iki kelime ile anlatma..
 • Sıkça Sorulan Sorular-Kanalizasyon Bağlantısı Nasıl Yapılır?
  Kanalizasyon Bağlantı İzni Nasıl Alınır?     Kanalizasyon bağlantı izni binanın bulunduğu iski şubesine yapılır. Kimlik fotokopisi ve  tapu fotokopisi ile birlikte binanın bağlı olduğu kanalizasyon idaresine başvuru yapılır. Belirtilen bina ile ilgili dosya açılır. İski görevlileri belirtilen bina ile ilgili çalışm..
 • Plastik & Kompozit Rögar Kapakları, Yapımı, Fiyatı,
  Kompozit Rögar Kapakları      Plastik Rögar kapakları olarak bilinen kompozit rögar kapaklarının kullanımı oldukça yaygınlaşmıştır.  Görünümü ve kullanım kolaylığı nedeniyle metal kapaklara göre artık daha fazla tercih edilmektedir. Kampozit Rögar Kapakları Neden Gereklidir.     Rögar kapakları kanaliz..
 • Su Basmasının ve Lağım Taşmasının Sebepleri ve Çözümleri
      İstanbul'da Su Basması ve Lağım Taşması Önleme Çalışmaları yapıyoruz.       İstanbul’da yağışlar arttığında ciddi sıkıntılar yaşanmaktadır.  Özellikle bodrum ve zemin katlarda dairesi olanlar sürekli olarak su basması ve ya lağım taşması ile karşılaşmaktadır. Yağmur sularına yönelik yapılan yetersiz alt yapı..
Kanalizasyon Tamiri-bakımı-Temizliği-Tadilatı-Tamiratı
 • Kanalizasyon Tamiri Nasıl Yapılır
  Kanalizasyon Tamirini Nasıl Yapılır  Birinci Bölüm: Binanın Kadıköy tarafında yapılan kanalizasyon çalışması; Bu bölümde toplamda 33 metre kanalizasyon borusu döşenmiş, bir tane yeni logar yapılmış, üç tane eski logar bağlantısı yapılmıştır. Çalışmaya İçki satışı yapılan işyerinin önündeki logardan başlanılmış..
 • Plastik Logar Bacası İstanbul - Kompozit-Plastik-Menhol Logar Kapağı
  Plastik Logar Bacası İstanbul - Kompozit-Plastik-Menhol Logar Kapağı Logar Nedir? Logar Ne İşe Yarar? Rögar Çeşitleri Nelerdir?        Bina önünde bulunan kanalizasyon borularının birleştiği,  toplandığı ve tek bir ana boruya bağlandığı,  farklı derinliklerde ve ebatlarda, kare ve yuvarlak olan yüzeyin altındaki ..
 • Kameralı Robotla Tıkanıklık Açma İstanbul- Kanal Görüntüleme İstanbul
                   İstanbul’un hem Avrupa Yakası hem de Anadolu Yakasında 1984 yılından itibaren çalışmalar yapıyoruz.  Kanalizasyon Bir Defa Yapılır Sloganıyla Çıktığımız bu yolda sayısız çalışmalar yaptık.  Alt Yapıdaki Tecrübelerimizi Teknolojik Alet ve Makineler ile kombine ederek Kanalizasyon Arıza ve Tıkanık..
 • Tuvalet Tıkanıklığı Açma Fiyatları
  Tuvalet Tıkanıklığı Açma Fiyatları      Tuvalet Tıkanıklığı Açma fiyatları İstanbul şu kadar fiyat şeklinde bir söylemi doğru bulmuyoruz.  Ustalar Kanalizasyon olarak İstanbul’da sayısız çalışmalar yaptık, çalışmalarımız birçoğunda  işi görmeden fiyat vermek istemedik, peki neden fiyat vermek istemedik?          ..
 • Kanal Açma Ustası -Kanalizasyon Tamiri -Logar Tamiri
  Kanal Tıkandı, Logar Taştı,  Çözüm Nedir?      Logarın taşması kanalizasyon borusu içerisinde tıkanıklığın olduğunu gösterir. Çözümü ise bu tıkanıklığı açtırmaktır. Ancak bu sorunun cevabı aslında bu kadar basit değildir.  Tıkanıklık açmak işlemi çoğu zaman uzun süreli bir çalışmayı gerektirecek bir iş olarak karşım..
 • Kanalizasyon Ustası Nasıl Olmalıdır?
     Vizyonumuz        Ülkemizde refah seviyesi günden güne artmaktadır. Refah seviyesindeki bu artışın çalışma ve İş hayatına da etkisi olduğu görülmektedir. Artık herkes yapılan işlerde hem kaliteyi hem de profesyonelliği daha da çok aramaktadır.  yapılan iş her ne kadar çok zor olsa da yâda teknik olarak imkânsız o..
Paylaş
 
Kanalizasyon Arıza Çözüm Merkezi-İstanbul

Ustalar Kanalizasyon 

Su Basmasına Kesin Çözüm - Bodrum ve Zemin Katlar İçin Uyarılar ve Tavsiyeler

Kanalizasyon Tamiri:Tıkanıklık Açma ve Kanalizayon Çalışmaları

Logar Tamiri: logar işleri,

Kanal Açma Ustası: Tıkanıklık Açma- Tıkalı Kanal Açma, Gider Açma, Tuvalet Açma, - Logar Temizleme ve Periyodik Logar Bakımı-

Kanalizasyon Geri Tepmesi- Lağım Taşması- Su Basması Önleme kanalizasyon geri tepmesi

 Lağım Faresine Kesin  Çözüm; Lağım faresi binaya kanalizasyon borusundan gelir. Kanalizasyon tesisatına yerleşitirlen çekvalf ile lağım faresinin eve girmesi engellenmiş olur. Lağım faresinden nasıl kurtulunur

Lağım Kokusuna Kesin Çözümkanalizasyon tesisatına takılan çekvalf ile lodosta geri esmelerde binaya lağım kokusu giremez.

Lağım Taşmasına Kesin Çözüm; çekvalf  lağım taşmasını önler

Kanalizasyon Geri Basmasına Kesin Çözüm; çekvalf binadan dışarıya akıma izin verirken, dışarıdan içeriye gelen yağmur suyu, kanalizasyon suyu, lağım kokusu, lağım faresi gibi binaya girmesini istemediğiniz her şeyi engeller.

Kot Farkına Kesin Çözüm; yer altından tünel kazarak kot farkını ortadan kaldırıyoruz. Bodrum ve zemin katların en büyük sorun kot farkı ve bunun  neden olduğu lağım gideri tıkanıklığı lağım taşması, geri basmadır.

Bodrum ve Zemin Katların Kanalizasyon Sorunu. Bodrum katların sorunu ile  bazen sadece bodrumda kalan kişi uğraşır, bina yönetim sahip çıkmayabilir, apartman yöneticisi ihmal edebilir. Bodrum, bahçe katı, zemin kat, giriş kat gibi yerlerin sorunlarına çözüm buluyoruz.

Lağım Gideri Tıkanıklığı  Açmateknolojik alet ve cihazlar ile tıkanın giderleri açıyoruz.

Kanalizayson Tamiratıeskimişi binaların kanalizasyon gideri sürekli tıkanır. Defalarca açılmasın rağmen tıkanma yeniden olur. küngler çöktügü için, eğim yok olduğu için ve künler kırıldığı için sürekli tıkanır. Bu tür durumlarda kanalizasyon tesisatın yenilnemesi gerekir.

Üst Yapıya Müdahel etmeden Yerin altından Tünel Kazarak Gider Bağlama.  Hali hazırda bahçe ve peyzaj çalışmaları sona ermiş, çevre düzenlenmesi bitmiş bir site yada bina bahçesinde kanalizasyon tesisatı için yapılacak kazı şimdiye kadar yapılan emekleri boşa çıkaracağı aşikardır.  Bu tür durumların tek çözümü yerin altından tünel kazarak gider bağlamak olacaktır.

Bilgi Edinmek İstediğiniz Arızlar ve Durumlar İle İlgili Aşadaki Konu Başlıklarına Tıklayınız

  Çalışmalarımız

Ustalar Anlatıyor

Su Basmasına Kesin Çözüm - Bodrum ve Zemin Katlar İçin Uyarılar ve Tavsiyeler

Kanalizasyon Tıkanıklığı Nasıl Açılır, Logar Tıkanıklığı Nasıl Açılır

Kanalizasyon Arızaları ve Çözümleri

Tıkanıklık Açma ve Kanalizasyon Hizmetleri