Kanalizasyon Tamir Ustası / Kanal Açma Ustası

 Kanalizasyon Tamir Ustası / Kanal Açma Ustası

           Tuvalet gideri tıkandığında tıkanık açma işi yapan bir Usta ile irtibata geçerek tuvalet gideri tıkanıklığı açılır. Oysa eğitim düzeyinin yükseldiği vatandaşın bilinçlendiği şu zamanda tıkanık açma ustasını çağırmadan önce ne tür bir tıkanıklığın olduğu ve hangi ustanın çağrılması  gerektiği hususunda kısa bir değerlendirme yapılması gerekmez mi? Biz ustalar kanalizasyon olarak Diyoruz ki: Tuvalet yada lağım gideri tıkanıklıklarında  iki şeyi iyi ayırt etmek gerekiyor, birincisi her hangi bir cismin tuvalet yada lavabo deliğine kaçması sonucu tıkanma, ikincisi ise sürekli tekrar eden tıkanma, bu ikisi iyi ayırt edilmeli ki çağrılacak usta seçiminde de doğru karar verilebilsin.

           Kanalizasyon tıkanıklığı sürekli oluyorsa tıkanık açma işini sadece gelip tıkanıklığı açıp gidecek firmaya değil de, meydana gelen tıkanıklığın sebebinin anlayabilecek, tıkanıklığın tekrar olmaması için  kesin çözüm üretebilecek bir ustayı çağırmak gerekecektir.  Kanalizasyon sisteminde meydana gelen birçok arıza özellikle tıkanma ve su sızıntıları kanalizasyon borularının deforme olmasından dolayı meydana gelmektedir.  Tıkanan boruların her hangi bir cihaz ile açılması geçici bir çözüm olsa da tıkanmaya sebep olan deformasyon devam ettiği için zamanla tıkanma olayı da tekrar ortaya çıkmaktadır.              

                 Burada yapılması gereken tıkanmaya neden olan unsurları ortadan kaldırmak yada onarmaktır. Burada konuyu üç aşamada ele almak gerekir. Birincisi tıkanma olayının her hangi bir cisim kaçması neticesinde değil de kanalizasyon sisteminde bulunan kronik arızadan meydana gelip gelmediğini tespit etmek, ikincisi, kanalizasyon sisteminde bulunan tıkanıklık kronik arızadan meydana geldiği anlaşılırsa kronik arızaya sebep olan hususları tespit etmek, üçüncüsü ise  tespit edilen arızayı en uygun yöntemle onarmak, Tamir etmek yada yenilemek.

Kanalizasyon Bağlantısı, Tuvalet Gideri, Logar, Pis Su Bağlantısı Yapma

Kanal Açma Ustası, Kanalizasyon Tamir Ustası, Kanalizasyon Tadilat Ustası.  Eniyi kanalizasyon ustası, sorunu çözebilecek  usta, tecrübeli kanalizasyon ustası, işten anlayan kanalizasyon ustası, kanalizasyon arıza uzmanı, kanalcı ustası, logar ustası, pimaş boru tamir ustası, gider tamir ustası, lağım Açma Ustası, lağımcı ustası,  Kanalizasyon tamir eden usta, kırmadan kanal açan usta, kırmadan tamir eden usta, kazmadan tamir eden usta.

Yorum Yaz
Ad-Soyad:
E-Mail :
Mesaj:
En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.
Güvenlik:
Yorumlar
Henüz yorum yapılmadı.
Paylaş
 
Kanalizasyon Arıza Çözüm Merkezi-İstanbul

Bilgi Edinmek İstediğiniz Arızalar ve Durumlar İle İlgili Aşadaki Konu Başlıklarına Tıklayınız

 

  Çalışmalarımız