Zeytinburnu Kanalizasyon Ustası-Ustalar Kanalizasyon Avrupa Yakası

Zeytinburnu Kanalizasyon Ustaları

       1984 yılından itibaren İstanbul'da Kanalizasyon ve Alt yapı sistemleri üzerine çalışmalar yürütüyoruz,  İstanbul'un her ilçesinde her semtinde çalımlamalarımız olduğu gibi Zeytinburnu’nda da çok sayıda çalışmalarımız oldu, Bakırköy’de, Yeşilköy’de, Sefaköy’de, Küçükçekmece’de Şirinevler’de Bahçelievler’de, İncirli’de Ataköy’de  ve Yenibosna’da  Kanalizasyon Tamiratı,  Kanal Açma, Kanalizasyon İçin Tünel,  Bina İçi Drenaj, Bina dışı drenaj, Drenaj Kuyusu, Lağım Kuyusu, Fosseptik Çukuru, Logara Çekvalf Montajı, Logar Tamiri, Logar Temizleme, bodrum katı kanalizasyon ve kotfarkı üzerine çok sayıda çalışmalarımız oldu.  

       Zeytinburnu KanalizasyonTıkalı Kanal Açma, Gider Açma, Tuvalet Açma,  Lavabo Açma, Peryodik Logar Bakımları ve Temizleme, Lağım Taşması, Logar Taşması , Kanal Çökmesi, Kanalizasyon Borularının Yenilenmesi, Tuvalet Geri Tepmesi, Tuvalet Taşması,

     Zeytinburnu Kanalizasyon Ustası:  Kanalizasyon ustası Kanalizasyon tesisatında meydana gelen arızalarda öncelikle doğru tespit yapmalı ve en doğru yöntemlerle arızanın giderilmesi sağlamalıdır. Öncelikle belirtelim ki Kanalizasyon Tesisatında meydana gelen çoğu arızanın gerçekte iki sebebi vardır. Birincisi kanalizasyon borularının deforme olması, yani çökmesi, kırılması, içerisinin yağlanması gibi kullanım ve zamanla doğru orantılı olarak eskimesi yada sağlıklı çalışma özelliğini yitirmesi,  İkincisi ise kanalizasyon Tesisatının ilk yapımımda yapılan hatalardır.  Bir Yönüyle Ustalık bir yönüyle de kullanılan malzeme ilgili hatalardır. Kullanılan malzemenin defolu olması dışında malzemeni uygun özellikte ve uygun çapta kullanılmamasından dolayı ortaya çıkan hataları da yine ustalık hatası olarak değerlendiriyoruz.  O yüzden kanalizasyon ustasının ustalık derecesi çok önemlidir.

    Zeytinburnu kanalizasyon Tamiri; Kanalizasyonda meydana gelen arızalar ya da tıkanmalar her hangi bir cihaz ile açılması geçici bir çözüm olsa da tıkanmaya sebep olan deformasyon ve diğer hatalar devam ettiği için zamanla tıkanma olayı da tekrar ortaya çıkmaktadır. Bu noktada uzun vadede fayda sağlayacak ise tamiratını ve onarımını yapıyoruz, zamanla tekrar ortaya çıkma ihtimali yüksek olduğu takdirde Kanalizasyon sistemini en doğru şekliyle yeniden yapıyoruz.

    Zeytinburnu Kanalizasyon Tüneli Açma Ustası: tünel kazma işini birçok kimse duymamıştır. Kanalizasyon boruların bağlantısı yapılırken kot kurtarmadığı zaman alternatif çalışma olarak yapılan kanalizasyon tünelini kanalizasyon sorunu yaşayanların ve bu sorunla ilgilenenlerin duymuş olabileceğini tahmin ediyoruz. Bu yüzden tünelle ilgili küçük bir hatırlatma yapmak gerekirse;  Kanalizasyon Tüneli: Tünel Ustası yada tünelci ustası tarafından yapılır. Bodrum ve zemin katların en büyük problemi olan kot farkını ortadan kaldırmak için kanalizasyon bağlantı noktasının biraz daha ilerisine yada uzağına kotu ve meyili yakalayacak şekilde yeniden bağlantı yapmak için yerin altında yatay olarak yapılan kazıdır.

Zeytinburnu Logar Yapımı; Logar yada diğer adı ile rögar bina önünde bulunur, parsel bacası da denir, iski kanalizasyon hattı ile bina kanalizasyon hattının birleştiği noktadır. Yine bu nokta iski kanalizasyon sorumluluk bölgesi ile bina kanalizasyon sorumluk bölgesini ayırır. Burada bir noktanın altını çizmek gerekirse, bir binanın logarının ömrü ortalama 40 yıldır.  Yani 40 yıllık binada 40 yıllık logar bulunur, logarın şekli de yeri de 40 yıl önceki mevzuata göre yapılmıştır. Bu nedenle sorumluluk bölgesi zamanla değişiklik gösterebilir.

Zeytinburnu Logar Açma; Bina ana logarı yada parsel bacası kanalizasyon tesisatının kontrolü açısından çok önemlidir. Bu logar kontrol edilerek, kanal arızasının tespiti yapılır, tıkanıklığın bina içi atık su tesisatında mı yoksa iski boru hattında mı olduğu bu logarın kontrol edilmesi tespit edilir.

Zeytinburnu Logar Tamiri Ustası: bina önünde bulunan logarın tıkanması, kırılması ve ya bozulması logar içerisine dışarıdan toprak ve ya başka malzemelerin girmesine dolayısı ile logarın tıkanmasına neden olur. Logar tamir ustası tarafından logar içerisinde tadilat yapılarak bu riskler ortadan kaldırılır.

Zeytinburnu Logar Temizleme; logarın temizlenmesi kanalizasyon tesisatının ömrünü uzatır,  logar temizliğine dikkat edilmezse kanalizasyon boruları tıkanır.

Zeytinburnu Kanal Temizleme: kanal temizleme işi kuka ile yapıldığında kanalizasyon borularının yani künglerin kırılması ve çökmesine neden olur.

Zeytinburnu logar kapağı:  beton kapakların yerini artık yeni kompozit kapaklar aldı, plastik rögar kapağı olarak da bilinen kompozit logar kapakları, kullanım daha kolaydır.  Dekor ve esteti açısından son zamanlar oldukça talep artmıştır.

Zeytinburnu Drenaj Ustası: Tabanında su bulunan, tabanındaki su bir türlü durdurulamayan binaların tabanına kuyu yapıyor, kuyu içerisine biriken su seviyesine duyarlı olarak çalışan su motoru monte ediyoruz. Burada bahsetmiş olduğumuz kuyu aslında derin ve geniş logardır, kot farkının bulunduğu binalarda motopomp vasıtası su yukarı atılarak kot farkını ortadan kaldırarak kanalizasyon sistemini çalışır hale getirmek için yapılan bir kuyudur. Tünel kadar olmasa da oldukça fazla kullanılan bir yöntemdir.

Zeytinburnu Kuyu Ustası:   Lağım gideri borusu seviyesi İSKİ kanalizasyon borusu seviyesinden aşağıda olan yani kot farkı olan bodrum zemin ve giriş katların kanalizasyon gideri sisteminin çalışmasını sağlamak için site ya da bina bahçesine kuyu ya da logar  yapıyoruz,  yapmış olduğumuz bu kuyu ya da Logar içerisine  pis su ve atık suyu yukarı atması için su seviyesine duyarlı çalışan motor ya da su pompası monte ederek kanalizasyon sisteminin çalışmasını sağlıyoruz.

Zeytinburnu Fosseptik Ustası:   Lağım gideri borusu seviyesi İSKİ kanalizasyon borusu seviyesinden aşağıda olan  yani kot farkı olan bodrum zemin ve giriş katların  kanalizasyon gideri sisteminin çalışmasını sağlamak için site ya da bina bahçesine kuyu ya da logar  yapıyoruz,  yapmış olduğumuz bu kuyu ya da Logar içerisine  pis su ve atık suyu yukarı atması için su seviyesine duyarlı çalışan motor ya da su pompası monte ederek kanalizasyon sisteminin çalışmasını sağlıyoruz.

Zeytinburnu Lağım Kokusu Engelleme: Kanalizasyon gideri  düzgün çalışmayan ve drenaj sistemi yapılmayan bina ve sitelerin Bodrum ve zemin katında oluşan su sızıntılarını,  ağır kokuları ve lağım  kokusunu gideriyoruz. 

Zeytinburnu Çek valf UstasıBodrum ve zemin katlar, şiddetli yağmur yağmasından sonra oluşan su baskınlarına ve taşkınlarına maruz kalmaktadır. Bu sular atık su olduğu için ne kadar temizlik yapılsa da hiçbir eşya tekrardan kullanılmamaktadır. Çözüm olarak çekvalf monte etmeyi gerekli görüyoruz Çekvalf kanalizasyon sistemine montaj edilen tek yönlü çalışan önleyici bir mekanizmadır. Dışardan gelen su baskınları ve ya taşkınları esnasında Ana kanalizasyon yönünden gelen atık suyun binanın içine girmesi durumunda basınçlı su ile otomatik olarak kapağının kendiliğinden kapanması ile atık suyun binanın içine girmesine engel olmaktadır. Çekvalf ayrıca kanalizasyon ve logarda yaşayan hamamböceği gibi haşere türü hayvanların ve lağım faresinin eve girmesini  engeller, yine lağım kokusunu engellemek için çekvalf monte edilmesi gerekir.  ustalar kanalizasyon olarak bina ve sitelerde kanalizasyon geri basması önleme, lağım faresi engelleme ve lağım kokusuna kesin çözüm olduğu için çekvalf mont edilmesini zorunlu görüyoruz.

 

 

 

Çalışmalarımız

Avrupa Yakası Kanalizasyon Ustası, logar Tamir, Kanal Tamiratı, lağım Gideri Tamir,  Tuvalet Borusu bağlama ustası, Zeytinburnu Kanalizasyon Ustası,  Ataköy Kanalizasyon Ustası,  Bakırköy Kanalizasyon Ustası, Florya Kanalizasyon Ustası,  Yeşilköy Kanalizasyon Ustası, Şirinevler Kanalizasyon Ustası,  Sefaköy Kanalizasyon Ustası,  Bahçelievler Kanalizasyon Ustası,  Güngören Kanalizasyon Ustası,  Şirinevler Kanalizasyon Ustası,  Çırpıcı Kanalizasyon Ustası,  Merter Kanalizasyon Ustası,  Beylikdüzü Kanalizasyon Ustası,  Avrupa Yakası Kanalizasyon Ustası, Ustaları, firması,  Zeytinburnu Kanalizasyoncu, sefaköy kanalizasyoncu, Şirinevler kanalizasyoncu, Bağcılar kanalizasyoncu, Ataköy kanalizasyoncu, Merter kanalizasyoncu, Çırpıcı kanalizasyoncu, Kanalcı Ustası, Zeytinburnu Kanalcı Ustası, Sefa Köy Kanalcı Ustası, Şirinevler Kanalcı Ustası, Bahçelievler Kanalcı Ustası, Bahçelievler Kanalcı Ustası, Yeşilköy Kanalcı Ustası, Çırpıcı Kanalcı Ustası, Zeytinburnu Logarcı,  sefaköy Logarcı, , Şirinevler Logarcı, Bağcılar Logarcı, Ataköy Logarcı, , Merter Logarcı, Çırpıcı Logarcı, Zeytinburnu Logar Ustası , sefaköy Logar Ustası , Şirinevler Logar Ustası , Bağcılar Logar Ustası , Ataköy Logar Ustası , Merter Logar Ustası , Çırpıcı Logar Ustası ,  Zeytinburnu Çekvalf Ustası, sefaköy Çekvalf Ustası, Şirinevler Çekvalf Ustası, Bağcılar Çekvalf Ustası, Ataköy Çekvalf Ustası, Merter Çekvalf Ustası, Çırpıcı Çekvalf Ustası, Zeytinburnu Kanalizasyon Tamiri, sefaköy Kanalizasyon Tamiri, Şirinevler Kanalizasyon Tamiri, Bağcılar Kanalizasyon Tamiri, Ataköy Kanalizasyon Tamiri, Merter Kanalizasyon Tamiri, Çırpıcı Kanalizasyon Tamiri, Zeytinburnu Kanal Açma Ustası, sefaköy Kanal Açma Ustası, Şirinevler Kanal Açma Ustası, Bağcılar Kanal Açma Ustası, Ataköy Kanal Açma Ustası, Merter Kanal Açma Ustası, Çırpıcı Kanal Açma Ustası, ,  Zeytinburnu Lağımcı, sefaköy Lağımcı, Şirinevler Lağımcı, Bağcılar Lağımcı, Ataköy Lağımcı, Merter Lağımcı, Çırpıcı Lağımcı, ,  Zeytinburnu Logar Temizleme, sefaköy Logar Temizleme, Şirinevler Logar Temizleme, Bağcılar Logar Temizleme, Ataköy Logar Temizleme, Merter Logar Temizleme, Çırpıcı Logar Temizleme,Ataköy ,  Basınköy ,  Cevizlik ,  Kartaltepe ,  Osmaniye ,  beşyol, cennet, menekşe, Sakızağacı ,  Şenlikköy ,  Yenimahalle ,  Yeşilköy ,  Yeşilyurt ,  Zeytinlik ,  Zuhuratbaba , Küçükçekmece ,  Halkalı ,  Sefaköy ,  Atakent , Güngören ,  Merter ,  Tozkoporan ,  Akıncılar , Avcılar ,  Firüzköy ,  Ambarlı ,  Gümüşpala , Aksaray ,  Beyazıt ,  Eminönü ,  Fener ,  Haseki ,  Karagümrük ,  Kocamustafapaşa ,  Kumkapı ,  Mahmutpaşa ,  Sirkeci ,  Sultanahmet ,  Şehremini ,  Tahtakale ,  Vefa , Beştelsiz ,  Çırpıcı ,  Gökalp ,  Kazlıçeşme ,  Maltepe ,  Merkezefendi ,  Nuripaşa ,  Seyitnizam ,  Sümer ,  Telsiz ,  Veliefendi ,  Yenidoğan ,  Yeşiltepe Mahallesi Bahçelievler , Cumhuriyet , Çobançeşme , Fevziçakmak , Hürriyet , Kocasinan_Merkez , Siyavuşpaşa , Soğanlı , Şirinevler , Yenibosna_Merkez , Zafer Mahallesi, semti, ilçesi, bölgesi, Avrupa Yakası, İstanbul , Avcılar, haramidere,  denizköşklerustalar-direnaj-sistemleri

 kanalizasyon maliyeti Zeytinburnu kanalizasyon açma fiyatları Zeytinburnu logar açma fiyatları kanalizasyon maliyeti nasıl hesaplanır en hesaplı kanalizasyon firması en hesaplı kanalizasyon ustası kanalizasyon nasıl uygun yapılır kanalizasyonu Nasıl ucuz yapılır ucuza getirilir kanalizasyon kimler yapar Zeytinburnu'nda Avrupa Yakası'nda kanalizasyon suları nerede bulunur hangi kanalizasyon firmasına ustasına yaptırmalı kanalizasyonu kim yapar tuvalet ve giderini kim yaparak bağlantısını kim yapar kanalizasyondan gelen kokular tıkanıklık açma fiyatları beton boru fiyatları Pimaş boru fiyatları Logar yapımı fiyatı Logar kapağı fiyatları plastik rögar kapağı fiyatları lağım temizleme kırmadan kanalizasyon kanalizasyon tadilatı kanalizasyon işi yapan profesörler firma yetkili Pimaş bağlantısı kanalizasyoncu kanal açan usta kanal açıcı aparat alet makine tavsiye öneri yardım nasıl yapılır Nereye kime neden Avrupa Yakası kanalizasyon uzmanları ekipleri bodrum kat zemin kat giriş kat bahçe katı Kot 1 kot 2 klozet taşması geri Tepme kot farkı tuvalet tıkanıklığı açma yolları lağım kokusunu giderme yolları apartman kanalizasyon sorunu İSKİ gelmiyor İSKİ şikayet robotla açılamadığında kanalizasyon istasyonu nerede bulabilirim lağım giderini yeraltından bağlama kırmadan kazmadan profesyonel firmanın Usta çözüm önleme engelleme

Yorum Yaz
Ad-Soyad:
E-Mail :
Mesaj:
En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.
Güvenlik:
Yorumlar
Henüz yorum yapılmadı.
Kanal Arıza Uzmanı |Kanalizasyon-Logar Arızası Tespit ve Çözümleri
 • Çekvalf ve Lağım Faresi - Bilinmesi Gerekenler -Sorular ve Cevaplar
  Çekvalf ve Lağım Faresi İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular ve Bilinmesi Gerekenler Çekvalf Nedir? Çekvalf pis su yada atık su borusuna takılan, tek yönlü çalışan, bina dışına atık suyun geçişine müsaade eden, ancak dışarıdan gelen su baskını, lağım faresi, koku yada herhangi bir şeyin gelmesini engelleyen, kendiliğ..
 • Klozete Fare Gelmemesi İçin Ne Yapmalı?
  Klozete Fare Gelmemesi İçin Ne Yapmalı?     Belki birçok kişi farkında değil ama lağım fareleri birlikte yaşıyor olabiliriz.  Evlerimizde bulunan klozetin altı lağım farelerinin yuva yapmak, yaşamak için en çok tercih ettiği yerdir. İkinci olarak ise bina önünde bulunan logarın etrafı. Bu iki yerde yaşama şansı elde..
 • Zeytinburnu Kanalizasyon Ustası-Ustalar Kanalizasyon Avrupa Yakası
  Zeytinburnu Kanalizasyon Ustaları        1984 yılından itibaren İstanbul'da Kanalizasyon ve Alt yapı sistemleri üzerine çalışmalar yürütüyoruz,  İstanbul'un her ilçesinde her semtinde çalımlamalarımız olduğu gibi Zeytinburnu’nda da çok sayıda çalışmalarımız oldu, Bakırköy’de, Yeşilköy’de, Sefaköy’de, Küçükçekmece’de..
 • Kanalizasyon Tamir Ustası / Kanal Açma Ustası
   Kanalizasyon Tamir Ustası / Kanal Açma Ustası            Tuvalet gideri tıkandığında tıkanık açma işi yapan bir Usta ile irtibata geçerek tuvalet gideri tıkanıklığı açılır. Oysa eğitim düzeyinin yükseldiği vatandaşın bilinçlendiği şu zamanda tıkanık açma ustasını çağırmadan önce ne tür bir tıkanıklığın olduğu ve ha..
 • Kanalizasyon Tıkanıklığı Nasıl Açılır? Robotla Açılamadığında..
  Kanalizasyon Tıkanıklığı Nasıl Açılır?Robotla Açılamadığında..       Kanalizasyon giderinin tıkanma sebeplerini daha önce açıklamıştık. Bu sebepler sıkça rastlanan genel sebeplerdi,  usta hataları ve kullanım hataları olarak genel ifadeler kullanmıştık,  tıkanıklık ve arızaların sebeplerini bu iki kelime ile anlatma..
 • Sıkça Sorulan Sorular-Kanalizasyon Bağlantısı Nasıl Yapılır?
  Kanalizasyon Bağlantı İzni Nasıl Alınır?     Kanalizasyon bağlantı izni binanın bulunduğu iski şubesine yapılır. Kimlik fotokopisi ve  tapu fotokopisi ile birlikte binanın bağlı olduğu kanalizasyon idaresine başvuru yapılır. Belirtilen bina ile ilgili dosya açılır. İski görevlileri belirtilen bina ile ilgili çalışm..
 • Plastik & Kompozit Rögar Kapakları, Yapımı, Fiyatı,
  Kompozit Rögar Kapakları      Plastik Rögar kapakları olarak bilinen kompozit rögar kapaklarının kullanımı oldukça yaygınlaşmıştır.  Görünümü ve kullanım kolaylığı nedeniyle metal kapaklara göre artık daha fazla tercih edilmektedir. Kampozit Rögar Kapakları Neden Gereklidir.     Rögar kapakları kanaliz..
 • Su Basmasının ve Lağım Taşmasının Sebepleri ve Çözümleri
      İstanbul'da Su Basması ve Lağım Taşması Önleme Çalışmaları yapıyoruz.       İstanbul’da yağışlar arttığında ciddi sıkıntılar yaşanmaktadır.  Özellikle bodrum ve zemin katlarda dairesi olanlar sürekli olarak su basması ve ya lağım taşması ile karşılaşmaktadır. Yağmur sularına yönelik yapılan yetersiz alt yapı..
Kanalizasyon Tamiri-bakımı-Temizliği-Tadilatı-Tamiratı
 • Kanalizasyon Tamiri Nasıl Yapılır
  Kanalizasyon Tamirini Nasıl Yapılır  Birinci Bölüm: Binanın Kadıköy tarafında yapılan kanalizasyon çalışması; Bu bölümde toplamda 33 metre kanalizasyon borusu döşenmiş, bir tane yeni logar yapılmış, üç tane eski logar bağlantısı yapılmıştır. Çalışmaya İçki satışı yapılan işyerinin önündeki logardan başlanılmış..
 • Plastik Logar Bacası İstanbul - Kompozit-Plastik-Menhol Logar Kapağı
  Plastik Logar Bacası İstanbul - Kompozit-Plastik-Menhol Logar Kapağı Logar Nedir? Logar Ne İşe Yarar? Rögar Çeşitleri Nelerdir?        Bina önünde bulunan kanalizasyon borularının birleştiği,  toplandığı ve tek bir ana boruya bağlandığı,  farklı derinliklerde ve ebatlarda, kare ve yuvarlak olan yüzeyin altındaki ..
 • Kameralı Robotla Tıkanıklık Açma İstanbul- Kanal Görüntüleme İstanbul
                   İstanbul’un hem Avrupa Yakası hem de Anadolu Yakasında 1984 yılından itibaren çalışmalar yapıyoruz.  Kanalizasyon Bir Defa Yapılır Sloganıyla Çıktığımız bu yolda sayısız çalışmalar yaptık.  Alt Yapıdaki Tecrübelerimizi Teknolojik Alet ve Makineler ile kombine ederek Kanalizasyon Arıza ve Tıkanık..
 • Tuvalet Tıkanıklığı Açma Fiyatları
  Tuvalet Tıkanıklığı Açma Fiyatları      Tuvalet Tıkanıklığı Açma fiyatları İstanbul şu kadar fiyat şeklinde bir söylemi doğru bulmuyoruz.  Ustalar Kanalizasyon olarak İstanbul’da sayısız çalışmalar yaptık, çalışmalarımız birçoğunda  işi görmeden fiyat vermek istemedik, peki neden fiyat vermek istemedik?          ..
 • Kanal Açma Ustası -Kanalizasyon Tamiri -Logar Tamiri
  Kanal Tıkandı, Logar Taştı,  Çözüm Nedir?      Logarın taşması kanalizasyon borusu içerisinde tıkanıklığın olduğunu gösterir. Çözümü ise bu tıkanıklığı açtırmaktır. Ancak bu sorunun cevabı aslında bu kadar basit değildir.  Tıkanıklık açmak işlemi çoğu zaman uzun süreli bir çalışmayı gerektirecek bir iş olarak karşım..
 • Kanalizasyon Ustası Nasıl Olmalıdır?
     Vizyonumuz        Ülkemizde refah seviyesi günden güne artmaktadır. Refah seviyesindeki bu artışın çalışma ve İş hayatına da etkisi olduğu görülmektedir. Artık herkes yapılan işlerde hem kaliteyi hem de profesyonelliği daha da çok aramaktadır.  yapılan iş her ne kadar çok zor olsa da yâda teknik olarak imkânsız o..
Paylaş
 
Kanalizasyon Arıza Çözüm Merkezi-İstanbul

Ustalar Kanalizasyon 

Su Basmasına Kesin Çözüm - Bodrum ve Zemin Katlar İçin Uyarılar ve Tavsiyeler

Kanalizasyon Tamiri:Tıkanıklık Açma ve Kanalizayon Çalışmaları

Logar Tamiri: logar işleri,

Kanal Açma Ustası: Tıkanıklık Açma- Tıkalı Kanal Açma, Gider Açma, Tuvalet Açma, - Logar Temizleme ve Periyodik Logar Bakımı-

Kanalizasyon Geri Tepmesi- Lağım Taşması- Su Basması Önleme kanalizasyon geri tepmesi

 Lağım Faresine Kesin  Çözüm; Lağım faresi binaya kanalizasyon borusundan gelir. Kanalizasyon tesisatına yerleşitirlen çekvalf ile lağım faresinin eve girmesi engellenmiş olur. Lağım faresinden nasıl kurtulunur

Lağım Kokusuna Kesin Çözümkanalizasyon tesisatına takılan çekvalf ile lodosta geri esmelerde binaya lağım kokusu giremez.

Lağım Taşmasına Kesin Çözüm; çekvalf  lağım taşmasını önler

Kanalizasyon Geri Basmasına Kesin Çözüm; çekvalf binadan dışarıya akıma izin verirken, dışarıdan içeriye gelen yağmur suyu, kanalizasyon suyu, lağım kokusu, lağım faresi gibi binaya girmesini istemediğiniz her şeyi engeller.

Kot Farkına Kesin Çözüm; yer altından tünel kazarak kot farkını ortadan kaldırıyoruz. Bodrum ve zemin katların en büyük sorun kot farkı ve bunun  neden olduğu lağım gideri tıkanıklığı lağım taşması, geri basmadır.

Bodrum ve Zemin Katların Kanalizasyon Sorunu. Bodrum katların sorunu ile  bazen sadece bodrumda kalan kişi uğraşır, bina yönetim sahip çıkmayabilir, apartman yöneticisi ihmal edebilir. Bodrum, bahçe katı, zemin kat, giriş kat gibi yerlerin sorunlarına çözüm buluyoruz.

Lağım Gideri Tıkanıklığı  Açmateknolojik alet ve cihazlar ile tıkanın giderleri açıyoruz.

Kanalizayson Tamiratıeskimişi binaların kanalizasyon gideri sürekli tıkanır. Defalarca açılmasın rağmen tıkanma yeniden olur. küngler çöktügü için, eğim yok olduğu için ve künler kırıldığı için sürekli tıkanır. Bu tür durumlarda kanalizasyon tesisatın yenilnemesi gerekir.

Üst Yapıya Müdahel etmeden Yerin altından Tünel Kazarak Gider Bağlama.  Hali hazırda bahçe ve peyzaj çalışmaları sona ermiş, çevre düzenlenmesi bitmiş bir site yada bina bahçesinde kanalizasyon tesisatı için yapılacak kazı şimdiye kadar yapılan emekleri boşa çıkaracağı aşikardır.  Bu tür durumların tek çözümü yerin altından tünel kazarak gider bağlamak olacaktır.

Bilgi Edinmek İstediğiniz Arızlar ve Durumlar İle İlgili Aşadaki Konu Başlıklarına Tıklayınız

  Çalışmalarımız

Ustalar Anlatıyor

Su Basmasına Kesin Çözüm - Bodrum ve Zemin Katlar İçin Uyarılar ve Tavsiyeler

Kanalizasyon Tıkanıklığı Nasıl Açılır, Logar Tıkanıklığı Nasıl Açılır

Kanalizasyon Arızaları ve Çözümleri

Tıkanıklık Açma ve Kanalizasyon Hizmetleri