Aradığınız Sayfa Bulunamadı
Tuvalet Gideri Tamiri - Kanalizasyon-Pimaş Giderini Ayırma ?
Tuvalet Gideri Tamiri Nasıl Yapılır - Kanalizasyon-Pimaş tıkanıklığı sorununa çözüm Giderini Ayırma ?            Giderlerin ayırma çalışması genelde giderlerde oluşan tıkanık ve arızalardan dolayı başlatılır. Normal ş..
Plastik / Kompozit Logar Kapağı İstanbul
Plastik Logar  Kompozit-Plastik-Menhol Logar Kapağı Logar Nedir? Logar Ne İşe Yarar? Rögar Çeşitleri Nelerdir?        Bina önünde bulunan kanalizasyon borularının birleştiği,  toplandığı ve tek bir ana boruya bağla..
Dalgıç Pompa-Atık-Lağım-Logar-Pis su Pompası-Fosseptik Motoru Hakında
Dalgıç pompalar ile ilgili bilgi ve tecrübelirimizi sizlerle paylaşmak istiyoruz. Dalgıç pompalar kot farkı olan yerlerde ve kanalizasyon bağlantısının sıkıntılı olduğu yerlerde kullanılıyor. ancak Kot farkı olan evle..
Kanalizasyon-Logar-Lağım Gideri Yapma Fiyatları
Kanalizasyon-Logar-Lağım-Fiyatları Nasıl Hesaplanır         Kanalizasyon tesisatı masrafları, Atık su gideri tesisatının evde su kullanım alanlarından başlayarak bina önündeki logara, oradan da parsel bacasına kadar y..
Binanın Tabanındaki Islanma, Nemlenme, Küflenme, Dökülme ve ağır koku
  Binanın Temelinde Oluşan,  Islanmalar, Nemlenmeler, Küflenmeler, Dökülmeler, Ağır Kokular          Burada ele aldığımız kuyular Drenaj kuyuları ve Pis su kuyularıdır. Bodrum kat, zemin kat, giriş kat, bahçe katı ..
Kanalizasyon Hakkında Bilinmesi Gerekenler - Ustalar Kanalizasyon -
Kanalizasyon Bağlantı İzni Nasıl Alınır        Belediyenin su ve kanalizasyon işleri birimine(iski) gidilir. Bu birim tarafından evsel kaynaklı atık sular için “Kanal Bağlantı Ruhsat Görüşü” verilir. Mal sahibi ya da ..
Çekvalf ve Lağım Faresi - Bilinmesi Gerekenler -Sorular ve Cevaplar
Çekvalf ve Lağım Faresi İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular Bilinmesi Gerekenler Çekvalf Nedir? Çekvalf pis su yada atık su borusuna takılan, tek yönlü çalışan, bina dışına atık suyun geçişine müsaade eden, an..
Klozete Fare Gelmemesi İçin Ne Yapmalı?
Klozete Fare Gelmemesi İçin Ne Yapmalı?     Belki birçok kişi farkında değil ama lağım fareleri birlikte yaşıyor olabiliriz.  Evlerimizde bulunan klozetin altı lağım farelerinin yuva yapmak, yaşamak için en çok tercih..
Zeytinburnu Kanalizasyon Ustası-Ustalar Kanalizasyon Avrupa Yakası
Zeytinburnu Kanalizasyon Ustaları        1984 yılından itibaren İstanbul'da Kanalizasyon ve Alt yapı sistemleri üzerine çalışmalar yürütüyoruz,  İstanbul'un her ilçesinde her semtinde çalımlamalarımız olduğu gibi Zeyt..
Kanalizasyon Tamir Ustası / Kanal Açma Ustası
 Kanalizasyon Tamir Ustası / Kanal Açma Ustası            Tuvalet gideri tıkandığında tıkanık açma işi yapan bir Usta ile irtibata geçerek tuvalet gideri tıkanıklığı açılır. Oysa eğitim düzeyinin yükseldiği vatandaşın..
Kanalizasyon Tıkanıklığı Nasıl Açılır? Robotla Açılamadığında..
Kanalizasyon Tıkanıklığı Nasıl Açılır?Robotla Açılamadığında..       Kanalizasyon giderinin tıkanma sebeplerini daha önce açıklamıştık. Bu sebepler sıkça rastlanan genel sebeplerdi,  usta hataları ve kullanım hataları..
Sıkça Sorulan Sorular-Kanalizasyon Bağlantısı Nasıl Yapılır?
Kanalizasyon Bağlantı İzni Nasıl Alınır?     Kanalizasyon bağlantı izni binanın bulunduğu iski şubesine yapılır. Kimlik fotokopisi ve  tapu fotokopisi ile birlikte binanın bağlı olduğu kanalizasyon idaresine başvuru ..
Plastik & Kompozit Rögar Kapakları, Yapımı, Fiyatı,
Kompozit Rögar Kapakları      Plastik Rögar kapakları olarak bilinen kompozit rögar kapaklarının kullanımı oldukça yaygınlaşmıştır.  Görünümü ve kullanım kolaylığı nedeniyle metal kapaklara göre artık daha fazla t..
Su Basmasının ve Lağım Taşmasının Sebepleri ve Çözümleri
    İstanbul'da Su Basması ve Lağım Taşması Önleme Çalışmaları yapıyoruz.       İstanbul’da yağışlar arttığında ciddi sıkıntılar yaşanmaktadır.  Özellikle bodrum ve zemin katlarda dairesi olanlar sürekli olarak su..
Çekvalf Nedir, Çekvalf Ne İşe Yarar, Çekvalf Montajı Nasıl Olur?
       Çekvalf; Kanalizasyon Tesisatından gelebilecek bütün tehlikelerden ve olumsuzluklardan evinizi korur       Çekvalf, tek yönlü çalışan önleyici bir mekanizmadır. Akım yönü evden belediyenin ana kanalizasyon hatt..
Tıkalı Gideri İski Açamıyorsa Ne yapılır, Tıkalı Kanal Nasıl Açılır
      Iski Şikâyetlerinizi 0212 321 00 00  - 0212 301 20 00 numaralı telefonları arayarak bildirebilirsiniz. Acil durumlarda ise Tıkalı kanal açma için 185 numaralı telefonu arayabilirsiniz.  İstanbul dışından aramaya ya..
İskiyi Nereye Şikayet Edebilirim
Iski Şikâyetlerinizi 0212 321 00 00  - 0212 301 20 00 numaralı telefonları arayarak bildirebilirsiniz. İskiyi Nereye Şikyet edebilirim hususunda ise öncelikle bilgi sahibi olmakta fayda vardır. Yani İskiyi Şikâyet etme d..
İstanbulda Tünelci Ustası
TÜNEL NEDEN GEREKLİ  Yeni inşaatlarda ve ya eski binalarda binanın lağım gideri üst yapıya müdahale etmeksizin yaklaşık iki -yedi metre derinlikten tünel gidilerek, binaya ait rögara bağlanır, yine rögarın gideri de ü..
Kanalizasyon Bağlantı İzni Nasıl Alınır?
Kanalizasyon Bağlantı İzni Nasıl Alınır?     Kanalizasyon bağlantı izni binanın bulunduğu iski şubesine yapılır. Kimlik fotokopisi ve  tapu fotokopisi ile birlikte binanın bağlı olduğu kanalizasyon idaresine başvuru ..
Gider Bağlama, Kanalizasyon Bağlantısı Yapma, Binanın Gideri
http://www.ustalarkanalizasyon.com/sayfa/101/resimler Bina için kanalizasyon çok önemlidir. Özellikle ana gider binanın alt yapısı ve can damarıdır. Kanalizasyon gideri yapılırken bina daire sayısına göre boru çapı ve..
Çekvalf, Nedir, Çekvalf, Fiyatı,Ev, Bina, İstanbul, İçin, ücreti,
Kanalizasyon geri basmasını önlemek için kullanılan çekvalfin başka faydaları da vardır. İçeriden dışarı madde çıkışına izin verip dışardan içeriye madde girişine izin vermediği için kanalizasyon sisteminin sigortası say..
Binanın Bodrumunundan Çıkan Su, Su Kaçağı, Nem, Rutubet Nasıl Önlenir
   Üsküdar’dan bir vatandaş bizi arayarak “ben beş katlı bir binanın yöneticisiyim, binada toplam 10  daire var. 10 dairenin tamamı da  eşyalarını  Herkesin kendi bölmesinin bulunduğu Bodruma   koymak istiyoruz Ancak Bin..
Evimde, Lağım Faresi, Var, Nasıl Yakalanır, yok edilir, öldürülür
Lağım Faresine Kesin Çözüm için, konuyu en güncel haliye detaylı olarak ele aldık sitemizin ustalar anatıyor kısmından yada direk olarak bu linkten ulaşabilirsiniz. http://www.ustalarkanalizasyon.com/haber/22/lagim-fares..
Lağım Faresi, Kanalizasyon Faresi ve Kanalizasyon Geri Basması...UYARI
             Lağım fareleri çok tehlikelidir, aynı zamanda bulaşıcı hastalıkları taşıyan bu kemirgenler, insanın derisine temas ettiği zaman hastalığın insana geçmesine neden olur. Bu hayvanların yaşadıkları yer kanaliza..
Kanalizasyon ve Lağım Gideri Masraflarını kimin Ödeyeceği Konusunda
Ustalar kanalizasyon olarak yapmış olduğumuz  işlerle ilgili tarafımıza yöneltilen sorularda, özellikle lağım ve kanalizasyon arızalarından kaynaklanan  masrafların kimin tarafından ödeneceği konusunda gelen sorulara Kat..
Kanalizasyon Basması, Lağım Suyu Basması, Masraflarını Kim öder,
Kanalizasyon  masraflarını kim öder,  kanalizasyon tıkanıklığı  masraflarını kim öder,  kanalizasyon açma  masraflarını kim öder,  kanalizasyon arıza  masraflarını kim öder,  kanalizasyon işleri  masraflarını kim öder,  ..
Kanalizasyon Açma Fiyatı, Lağım Gideri Yapma Fiyatı
         Kanalizasyon ve alt yapı ile ilgili arızalar, tıkanıklıklar ve yenileme çalışmaları konusunda fiyat araştırılması yapılmaktadır. Google da “Kanalizasyon fiyatı,  kanalizasyon ustası fiyatı,  kanalizasyon tıka..
Üst Kattan Alt Kata Damlayan Lağım Sularında Hukuki Durum
        Pis suların, lağım sularının, tuvalet sularının, yada kanalizasyon  sularının,  alt katlardaki bağımsız bölümlere sızması sık görülür. Kiracılar yada daire sahipleri bu konuda hakkında olaya kendi taraflarından..
Evimi kanalizasyon basıyor, ne yapmalıyım?
Kanalizasyon suyunun geri basmana kesin çözüm buluyoruz, bu konu ile ilgili yazmış olduğumuz makalemizi inceleyebilirsiniz. http://www.ustalarkanalizasyon.com/haber/20/-kanalizasyon-geri-basmasini-onleme-engelleme    ..
İSKİ Kanalizasyon Arıza Telefon Numarası
 İski Kanal Arızalarını 0212 321 00 00  - 0212 301 20 00 Numaralı telefonları arayarak bildirebilirsiniz. Bu numaraları aradıktan sonra ister çağrı merkezindeki operatörün yönlendirilmesini bekleyin isterseniz İski Çağrı..
Örnek İş Teklifi
SAYIN  …………SAKİNLERİ VE YÖNETİMİ   Tarafımıza iletmiş olduğunuz iş ile ilgili etraflı ve doğru teşhis yapabilmek için binanızda inceleme yaptık ve yapmış olduğumuz inceleme neticesinde, binanızın bodrum katında su ..
Lağım Kokusu Nasıl Engellenir? Lağım Kokusunun Kesin Çözümü Nedir?
Lağım Kokusu herkesin şikayet ettiği bir konudur, lağım kokusunun kesin çözümü vardır.  Bu konu ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için sitemizde yayınlamış olduğumuz makalemize aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.  http:..
 
Paylaş
 
Kanalizasyon Arıza Çözüm Merkezi-İstanbul

Bilgi Edinmek İstediğiniz Arızalar ve Durumlar İle İlgili Aşadaki Konu Başlıklarına Tıklayınız

 

  Çalışmalarımız