İstanbul’un hem Avrupa Yakası hem de Anadolu Yakasında 1984 yılından itibaren çalışmalar yapıyoruz.  Kanalizasyon Bir Defa Yapılır Sloganıyla Çıktığımız bu yolda sayısız çalışmalar yaptık.  Alt Yapıdaki Tecrübelerimizi Teknolojik Alet ve Makineler ile kombine ederek Kanalizasyon Arıza ve Tıkanıklık Açma Hizmetlerindeki kaliteyi sürekli artırdık. Bodrum ve Zemin Katların En büyük sorunu olan Kot Farkına kapalı yatay tünel yöntemi ile çalışma yaparak çözüm bulduk. Geçmişte yapmış olduğumuz çalışmalar, Kanalizasyon Sorunlarının Çözülmesinde bir çok kişiye örnek oldu, yol gösterdi.  Çalışmalarımız İstanbul Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası, Ankara  ve Kocaeli İllerinde Yürütmeye devam ediyoruz.  Kanalizasyon Arıza ve Tıkanıklık Açma, Tıkalı Kanal, Pimaş ve Tuvalet Açma Çalışmaları yapıyoruz, Logar Temizleme ve Periyodik Logar Bakımlarını yapıyoruz Tuvalet Taşması, Tuvalet Geri Tepmesi ve Logar Taşmalarına Çözüm Buluyoruz. Lağım Kokusunu Önleme Çalışmaları Yapıyoruz. Lağım Faresi İle Mücadele Ediyoruz. Su Kaçaklarını Tespit Ediyoruz, Bodrum ve Zemin katların, Bahçe Katı ve Giriş Katların kanalizasyon Sorunlarına Çözüm Üretiyoruz.

Tıkanıklık Açma Çalışmasına Bakış Açımız

Tıkanıklığı; kanalizasyon borularının içerisine atık su akışını durduran bir cismin kaçması yada atık su tesisatında meydana gelen bir kırılma ve deformasyondan dolayı tesisatın atık suyu şehir kanalizasyon borularına ulaştırmaması şeklinde tanımlayabiliriz.  Kanalizasyon Tesisatının çalışmamasına genel olarak Tıkanıklık kelimesi kullanılır. Ancak bölgeden bölgeye ve Tıkanıklığın olduğu noktaya göre de farklı isimler ve tanımlamalar yapılır.  Kanalizasyon Tesisatı; Bina, site yâda dairelerin su kullanım alanlarından başlayarak atık suyu şehir kanalizasyon sistemine ulaştıran borulardan ve bağlantı elamanlarından oluşur. Kullanılan boruların özellikleri ve şekli genelde aynı olur bölgeden bölgeye fazla farklılık gözükmez ancak günümüz ile geçmiş arasında kısmen farklılıklar olur. Bu da teknolojik imkanların gelişmesiyle inşaat sektöründe de kullanılan malzemelerin özellikleri ve vasıfları değişir bu değişiklik aynı ile atık su tesisatına da yansır

 

 Tuvalet Tıkanıklığı; Alaturka tabir edilen tuvalet taşlarında meydana gelen tıkanıklığa denir. Tıkanıklık Olduğu zaman Robotla Açılır. Klozet Tıkanıklığı; Alafranga tuvaletin simgesi olan klozetin tıkanmasıdır. Tıkanıklık Robotla açılır.Pimaş Tıkanıklığı; Tuvalet Taşından ve Klozetten başlayarak bina önündeki logara kadar olan kısımda kullanılan 100 lük, 125 lik ve150 lik plastik beyaz borularda meydana gelen tıkanıklığa denir. Tıkanıklık olduğu zaman robotla açılır. Bazen mutfak giderlerindeki yağlanma ve tortulaşma gider tıkanıklığı neden olduğu için kamera ile bakılmasını da fayda vardır çünkü herhangi bir cisim tıkanıklığına sebep olmamasına rağmen aşırı yağlanmalar boruların içerisinde tamamen kapatır ve tıkanıklık oluşur. Burada ellilik Pimaş borular kullanılır ellilik Pimaş boru bina içerisinde dikey konumda döşenen kat borusu ne kadar devam eder kat borusu genelde yüzlük olur. Bina zemininden bina ana logarına ve bina ana logarınadn şehir kanalizasyon borularına kadar olan, pimaş, korige ve beton borulardan oluşan borularda meydana gelen tıkanıklığa kanal tıkanıklığı denir. Tıkanıklık robotla çoğu zaman açılır ancak borularda çökme ve kırılma varsa robotla da açılmaz boruların yenilenmesi gerekir. Robotla kanal açan ve tıkanıklık açan kişi kanalizasyon  tıkanıklık olan borulardaki tıkanıklığı açar ama  tekrardan  Kısa bir süre içerisinde tıkanabileceğini bileceğine hatırlat malıdır Bina önünde bulunan atık su boruların birleştiği, farklı derinliklerde ve ebatlarda, kare ve yuvarlak olan yüzeyin altındaki bacada ise logar tıkanıklığı denir. Robotla ve kuka ile açılır. Logar da ki atık suyun akış özelliği kanalizasyon tesisatının ne kadar sağlıklı çalışıp çalışmadığı hakkında bilgi verir. Atık su hızı hareketli ise kanalizasyon sağlıklı çalışıyor demektir. Ancak kanalizasyon ve Logar içerisindeki su hacimli bir şekilde dolgun bir şekilde ilerliyorsa akıntı hızında bir yavaşlık var ve akıntı hızını etkileyen boru içerisinde bir cismin olabileceği anlamına gelir ya da kanalizasyon borularında çökme olabileceğine işaret eder.

 Tıkanıklık Sebepleri Nelerdir?

      Kanalizasyon borularının tıkanmasının çeşitli sebepleri vardır. Bu sebepleri de genelde binanın eski yâda yeni olması belirler. Yani yeni evlerde genelde meydana gelen tıkanıklık kendiliğinden gelişen, atık su borusuna bir cismin kaçması sonucu meydana gelen tıkanmadır. Bu tıkanıklığın görüntülenmesi kolaydır. Kamera tıkanıklığın bulunduğu noktaya kadar ilerler ve buradaki tıkanıklığı görüntüler. Tıkanıklığın sebebi her hangi bir cismin kaçması şeklinde olduğu için tıkanıklık robotla tıkanık açma yöntemi açılır. Eski evlerde durum böyle değildir. Tuvalet borularının tıkanmasının birkaç sebebi olabilir. Örneğin kanalizasyon borularının çökmesi;

   Kanalizasyon tıkanıklığı Eski binalarda meydana gelmişse bunun sebebi genelde künklerin çökmesidir. Eskiden kanalizasyon borusu olarak kullanılan bu beton boruların uzunluğu 1 metre dir. Yani birer metre birer metre eklene eklene döşenmektedir. Ekleme yerlerinden kaçan sular künkün altını ıslatarak yumuşatır ve çökmesine neden olur. Çökme neticesinde künkte sapma olur, kendisinden sonraki gelen künge atık suyu iletemez ve boru içerisinde suyun birikmesine sebep olur. Biriken bu sular ilk zamanlar atık su şeklinde iken atık su içerisinden gelen katı malzemeler burada birikir, zamanlar sertleşerek taşlaşır, yağlanır ve süngütlenir. Bu da beton borunun içerisinin daralması ve zamanla kapanmasına neden olur.  İlk zamanlar kamera ile beton borunu içerisi gözlemlenirken zamanla kireçlerin beton borunu içerisinin tamamen kaplaması ile kamera artık su borusu içerisinde ilerleyemez ve  kamaralı kanal açma işlemi uygulanmaz.  Bu aşamada direkt robotla tıkalı kanal açma yöntemi uygulanır, künkün çökmesi neticesinde oluşan taş ve kireç, tortu ve süngüt robotun sivri ucunun darbeleri sonucunda parçalanır ve kanalizasyon çalışması devam eder.  taki süreç aynı şekilde tekerrür edene kadar.  Tıkanıklığa sebep olan faktörler ortadan kaldırılmadığı sürece bir süre sonra tıkanıklık yeniden meydana gelir. Yani kanalizasyon boruları çökmüşse kanalizasyon borularının değiştirilmesi gerekir.

   Kanalizasyon borularının tıkanmaması için kanalizasyon boruların tıkanmasına neden olan faktörlerin ortadan kaldırılması gerekir. Bu faktörler;

Kanalizasyon boruların Çökmesi,

Kanalizasyon borularının çöktü ise tek çözüm kanalizasyon hattının ve tesisatının yenilenmesidir. Yani aynı güzergâhta yeni nesil borular olarak tabir edilen korige boruların döşenmesi gerekir. Çökmüş kanalizasyon boruları robotla açılır ama tekrardan tıkanma olasılığı yüksektir. Özellikle çökme sonucunda eklem yerinde sapma olursu borunun çapı da daralacaktır. Daralmış ve küçülmüş boru içerisinde atık su bir süre devam eder ama nihayetinde tıkanması tekrar tıkanması kaçınılmazdır. Buradaki risk şudur. Beton borular tıkandıktan sonra binada üst dairlere aynı anda su kullanırlarsa bu sular direkt bahçe katındaki ya da giriş kattaki dairenin tuvaletini basacaktır. Geri gelen sular tuvaletten sonra salona taşacaktır.

Kanalizasyon borularının deforme olması ve hasar görmesi,

Kanalizasyon borularının deforme olması yada hasar görmesi neticesinde meydana gelen tıkanıklığın çözümü ise tıkanıklığın robotla açılması, tıkanık açıldıktan sonra tıkanıklığın olduğu bölgeye yada tıkanıklığın meydana gelmesine sebep olan hasarlı bölgeye lokal çalışma yapılarak kanalizasyon tesisatının çalışması sağlamak olacaktır.

Hizmetlerimiz

Kırmadan tuvalet açma 

   Tuvalette meydana gelen tıkanıklık neticesinde tuvalet giderinin açılması için öncelikle kırmadan tuvalet açma çalışması yapıyoruz. Robotla kanal açma makinesi ile tuvaletten müdahalede bulunmuyoruz.  Tuvaletin veya klozet seni deliğinden robotun hortumu içeri salınıyor. Tıkanıklığı neden olan değil ya da parça ya da başka bir cisim robot ile Pimaş boru içerisinden alınmıyor güzel kanalizasyon çalışması sağlanıyor.

Kırmadan tuvalet açma ile ilgili Çalışma yapmış olduğumuz bölgeler. Beşiktaş kırmadan tuvalet açma Şişli kırmadan tuvalet açma Beyoğlu kırmadan tuvalet açma Kadıköy'ü kırmadan tuvalet açma Üsküdar kırmadan tuvaleti açma Ümraniye tırmanan öğretmen Maltepe Ataşehir kırmadan tuvalet açma Bahçelievler kırmadan tuvalet açma Bakırköy. Kırmadan tuvalet açan firmalar Anadolu Yakası, kırmadan tuvalet   açan firmalar Avrupa Yakası.

Kırmadan robotla klozet açma: alafranga tuvaletin simgesi olan klozet tıkanması klozet içerisindeki suyu içeri kaçması nasıl anlaşılır.  klozet açma işlemi kırmadan robotla yapılır. 

Kırmadan robotla Pimaş açma; kırmadan robotla Pimaş açma çalışmasına anlatmadan önce atık su tesisatında Pimaş borular nereden nasıl kullanılır Öncelikle biraz bilgi vermek istiyoruz. Pimaş borular daire içlerindeki su kullanım alanları olan mutfak banyo ve tuvalette başlayarak bina önündeki logara kadar atık suyu Taşıyan kanalizasyon tesisatında kullanılan borulara denir. Pimaş borular 4 aylık kısımda farklı ebatlarda kullanılır. Daire içlerinde 50'lik 70lik 100'lük kullanılır.  Mutfakta 50'lik banyoda 70lik tuvalette 100lük kullanılır.  buradaki tıkanıklıklar robotlu açılır. Hat boruları 100 lük ve 125lik olur buradaki borular robotla açılır.   zemin boruları 100lük 125lik ve 150'lik olur. Buradaki Pimaş borular bu robotla açılır ancak Pimaş borular çökme var ise robotla kanal açma işlemi sonuçsuz kalabilir.  Logara bağlanan pimaş  150'lik olur burada robotla kanal açma işlem uygulanır robotla kanalı açma işlemi sonuçsuz kalırsa kuka yardımıyla kanal açılır.

 Hizmet Yapmış Olduğumuz Bölgeler; Tıkanıklık Açma Servisleri

       Kırmadan robotla Pimaş açma İstanbul, kırmadan kameralı Pimaş açma İstanbul, kırmadan Pimaş açma Anadolu Yakası, kırmadan robotla Pimaş açma Avrupa Yakası,  Anadolu Yakası'nda kırmadan , Avrupa Yakası'nda robotlar kırmadan Pimaş açan firmalar İstanbul kameralı robotla Pimaş açan firmalar. Beşiktaş kameralı robotla Pimaş açma Beyoğlu kameralı robotla Pimaş açma Şişli kameralı robotla Pimaş açma Kadıköy kameralı robotla Pimaş açma Üsküdar'ın kameralı robotla Pimaş açma Ümraniye kameralı robotla Pimaş açma Ataşehir kameralı robotla Pimaş açma Maltepe kameralı robotla Pimaş açma Bahçelievler kameralı robotla Pimaş açma Bakırköy kameralı robotla Pimaş açma Fatih kameralı robotla Pimaş açma Eminönü kameralı robotla Pimaş açma. 

Robotla logar açma İstanbul;  Logar bina atık su tesisatında başvurularının kontrol edilmesi için yapılmış bacadır. Logar temizleme ve bakımı önemlidir logarların tıkanmaması için temizlenmesi gerekir.  Logar tıkanması sonrası robotla logar açma işlemi uygulanır.  Hizmet bölgelerimiz, Robotla logar açma Beşiktaş robotla logar açma Şişli robotla logar açma Beyoğlu robotla logar açma Kadıköy robotlar logar açma Üsküdar robotlar logar açma Ümraniye robotlar logar açma Maltepe robotla logar açma Bahçelievler robotlar logar açma Bağcılar robotlar Bunlar açmam Bakırköy robotlar Bunlar açmanın Gaziosmanpaşa robotla logar açma Fatih.

Bizlere nasıl ulaşabilirsiniz

Anadolu Yakası'nda robotlar Logar açan firmalar Avrupa Yakası'nda huzur mutluluk araç hangi firmalar Avrupa Yakası'nda robotlar kanal açma servisi Anadolu Yakası'nda robot kanal açma servisi Avrupa Yakası'nda kameralı kanal açma servisi Anadolu Yakası'nda kameralı kanal açma servisi robotla kırmadan kanal açan firmalar Anadolu Yakası robotla kırmadan açan firmalar Avrupa Yakası Turgutlu kırmadan tuvalet açan tesisatçılar Avrupa Yakası robotla kırmadan tuvalet açan firmalar Anadolu Yakası kırmadan tuvalet açan tesisatçı robotla firmanın tanınacak tesisatçı robotlar kırmadan lavabo açma robotla Anadolu Yakası İstanbul Kanal açma işi yapan tesisatçılar, Kameralı Tuvalet tıkanması açma İstanbul, İstanbul Kanal ev gider hattı tıkanmasına çözüm, Lavabo açma İstanbul, Tuvalet tıkanıklığı açma İstanbul,  Kırmadan Tuvalet gideri açma İstanbul,  İstanbul Kanal gideri açan usta,  Lavabo tıkanıklığı açma İstanbul,  Kırmadan Lavabo gideri açma İstanbul, İstanbul  Kanal borusu tıkandı ise bize ulaşın,

Kırmadan Cihazla Lavabo Açma Servisi

   Robotla tıkalı Tuvalet açma servisi İstanbul, İstanbul Lavabo gideri açan usta, Kırmadan Klozet gideri açma İstanbul,  Robotla tıkalı Klozet açma servisi İstanbul, İstanbul Lavabo açma işi yapan tesisatçılar,  Robotla tıkalı Kanal açma servisi İstanbul,  Kanal açma servisi İstanbul.  Kanal tıkanıklığı açma İstanbul,  Kırmadan Kanal gideri açma İstanbul, İstanbul Lavabo tıkanıklığı açıcı usta hizmeti, Tuvalet açma İstanbul,  İstanbul Lavabo ev gider hattı tıkanmasına çözüm,

Kolazet Açma Robotla servis

    İstanbul Tuvalet tıkanıklığı açıcı usta hizmeti, İstanbul Tuvalet gideri açan usta,  Kameralı Klozet tıkanması açma İstanbul,  İstanbul Klozet tıkanıklığı açıcı usta hizmeti,  İstanbul Klozet ev gider hattı tıkanmasına çözüm, İstanbul Tuvalet açma işi yapan tesisatçılar,  İstanbul Tuvalet ev gider hattı tıkanmasına çözüm, Robotla tıkalı Pimaş açma servisi İstanbul,  Kameralı Pimaş tıkanması açma İstanbul, İstanbul Klozet gideri açan usta,  İstanbul Klozet açma işi yapan tesisatçılar,  İstanbul Klozet borusu tıkandı ise bize ulaşın,  Pimaş açma İstanbul,

Pimaş Açma Robotla Kırmadan İstanbul Servis,  Anadolu Yakası Avrupa Yakası

      İstanbul Lavabo borusu tıkandı ise bize ulaşın, Klozet tıkanıklığı açma İstanbul, Kameralı Kanal tıkanması açma İstanbul,  İstanbul Kanal tıkanıklığı açıcı usta hizmeti, Robotla tıkalı Lavabo açma servisi İstanbul,  Kameralı Lavabo tıkanması açma İstanbul, Kırmadan Pimaş gideri açma İstanbul, Pimaş tıkanıklığı açma İstanbul,İstanbul Pimaş gideri açan usta,  İstanbul Pimaş açma işi yapan tesisatçılar, Klozet açma İstanbul, tıkandı ise bize ulaşın,  İstanbul Pimaş borusu İstanbul Tuvalet borusu tıkandı ise bize ulaşın,diğer konular; İstanbul'da robotla kanal açan firmalar 'da kırmadan kanal açan usta telefon numarası İstanbul'da kırmadan kanal açan firma telefon numarası İstanbul'daki kırmadan lavabo açan firma İstanbul'da kırmadan robotla kamera yardımıyla tıkanıklığı açan firma İstanbul'da kameralı kanal açma işi yapan firmalar İstanbul'da tıkanıklık açma işi yapan firmalar İstanbul açma işini robotla yapan firmalar İstanbul'da tıkanıklık açma işini kamera ile yapan firmalar İstanbul'da Kanalcı olarak çalışan Ustalar Anadolu Yakası'nda tıkanıklık açma işi yapan firmalar Anadolu Yakası'ndaki kameralı kanal açan firmalar Avrupa Yakası robotla kanal açan firmalar Avrupa Yakası'nda çalışan kanalıcı ustaları Avrupa Yakası'nda çalışanı kanalizasyon Uncular Avrupa Yakası'nda çalışan kanal açan kırmadan kanal açan robotla kanalı açan Pimaş açan kırmadan Flash açan kırmadan lavabo açan kıymadan klozet hangi firmadan vereceksen firmadan kanal açan firmalar valet pimaşı açma robotla İstanbul tuvalet kumaşı açan firma kırmadan İstanbul kırmadan tuvalet açan firmalar İstanbul mutfak gideri açma robotla İstanbul mutfak gideri açma kameralı İstanbul lozet tıkanıklığı açma kırmadan robotla İstanbul Kadıköy'de robotla kanal açan firmalar Üsküdar'da robotla kanal açan firmalar Ümraniye'de robotla kanalı açan firmalar Maltepe kalan açan firmalar Kartal'da robotla kalan açan firmalar Pendik durumunda kanal açan firmalar Tuzla'da robotla kanal açan firmalar Sancaktepe'de robotlarını açan firmalar Sultanbeyli'nde robotlarını açan firmalar Beykoz'da robotla kanal açan firmalar Çekmeköy'de robotla kadar açan firmalar Sarıyer'de robotlarını açan firmalar Arnavutköy'de robotlu kalacağım firmalar Beşiktaş'ta robotla kanal açan firmalar Beyoğlu'nda robot takılan açan firmalar Şişli'de robotları açan firmalar Eminönü'nde robotu kadar açan firmalar Fatih'te robotlu kanalı açan firmalar Bahçelievler'de Mutlu kalın açan firmalar Zeytinburnu'nda Karaçay firmalar Bakırköy'de robot o kadar açan firmalar Avcılar'da robotlu kalan açan firmalar Bahçelievler'de robotla kanal açan firmalar Gaziosmanpaşa'da Bayrampaşa'da Esenler'de Başakşehir'de Kağıthane'de Bağcılar'da Güngören'de Eyüp'te Ulus'ta Ortaköy'de nispetiyede Beyoğlu'nda Karaköy'de Galata'da Şişli'de meşrutiyette Nişantaşı'nda Mecidiyeköy'de Şirinevler'de Bostancı da Kozyatağı'nda Üsküdar'da robotla kanal açan firmalar. 

Robotla kanal açma İstanbul

      Robotla kanal açma işlemi önemlidir yumurtanın açma işlemi uygulayalım ustalar kanalizasyon tesisatını kontrol etmelidir kanalizasyon tesisatında körlük bir sorun olduğu takdirde bunun iş yaptıran kimselere söylemeden sadece robotla tıkanıklık açma işlemleri gerçekleştirip gitmemelidir. Belki kanal tuvalet Pimaş ya da diğer borular açılabilir Belki o anda kanalizasyon tesisatı çalışabilir ancak kanalizasyon teyzesi altının tekrar tıkanması neden olabilecek unsurları robotla kanal açma firması tespit etmeli ve ev sahibine rapor etmelidir.  kanalizasyon tesisatı ve atık su tesisatı ile ilgili işlemler mümkün olduğunca bir defada yapılmalıdır atık su tesisatı binalarda ve evlerde evin içerisindeki parke laminat parke fayans ve diğer kaplamalarının en altında olduğu için tuvalet açma Pimaş açma gibi çalışmalarda her seferinde buralara zarar vermek işi yaptıran olursa maliyeti de olur. İşte bu yüzdendir ki ustalar kanalizasyon olarak çalışma yapmış olduğumuz robotla Kameraĺı kanal açma işlemlerinde tesisat ile ilgili genel sorunları bir bir anlatıyoruz.  Tesisattaki sorunları anlatırken tesisatının daha ne kadar süre dayanabileceği de ev sahibine izah ediyoruz. Burada altı çizilmesi gereken nokta ve tekrar tekrar söylemiş olduğumuz nokta şudur kanalizasyon tesisatı bir defa yapılır. 

Logar temizleme;   robotla tıkanıklık açan kimse çalışma yaptıktan sonra kanalizasyon tesisatını özellikle logarları kontrol etmelidir Çünkü kanalizasyon bakımı kanalizasyon kontörü logarlardan yapılır.  Logar içerisindeki atık suyun akış hızı yüksekliği hakkında değerlendirme yapılarak kanalizasyon tesisatında herhangi bir tıkanıklığını olup olmadığı hakkında yorum yapılabilir.

Kanal görüntüleme İstanbul;   Kanalizasyon borularında çökme ya da kırılma ya da deformasyon varsa Pimaş boruların İçerisi izlenmelidir kamera ile yapılan izleme neticesinde maçlar da herhangi bir çökme yanak kırılma varise ev sahibinden söylenmelidir.  özellikler logarlarının temizlenmesi ve kontrolünün sürekli yapılması gerekir.  bunun içinde Logan kapaklarından İSKİ'nin koymuş olduğunu çok ağır kapaklar yerine kompozisyon olarak kapakları ile değiştirilmesi gerekir.  çok hafif olan da kilit sistemi olan ve kokuyu dışarı vermeyen bu kapaklar sürekli açılıp kontrol edilebilir ve kanalizasyon tesisatı ile ilgili sorunlara erken Müdahale de bulunabilir. İstanbul'da plastik rögar kapağı oldukça yaygınlaşmaktadır. 

Lağım Faresi İle Mücüdele;  Ayrıca lağım farelerinin evlere gitmemesi için lağım farelerinin korumak için lağım farelerinin bir daha işlerini girmesini önlemek içinlogara  çekvalf monte edilmelidir.  çekvalf montajı sonrasında lağım fareleri evleri içerisine giremez insanlara zarar veremez. Robotla tıkanıklık açma işlemi yapan firma lağım faresi ile mücadele konusunda çekvalfi ne kadar önemli bir aparat olduğunu sıkı sıkı anlatmalıdır. Çünkü İstanbul'un her yerinden lağım fareleri birçok Eve girmekte.  insanları lağım faresinden kurtulmak için sürekli bir arayış içerisindedirler. Lağım faresi bebeklere zarar verir mi lağım faresi eve girmemesi için ne yapmalıdır lağım faresinden kurtulmanın yolları nelerdir lağım faresi nasıl öldürülür lağım faresi nasıl kovulur lağım faresi nasıl olur lağım faresinin sesini nasıl olur lağım faresi ile tarla faresi neye gelmez daha faresinden nasıl kurtulurum lağım faresi hangi kokuyu sevmez lağım faresi için zehir var mıdır lağım faresi insana zarar verir mi büyük fare Cardin fare Ev faresi farelerden nasıl kurtulunur şeklinde birçok soru sorulmaktadır bütün Bu soruların cevabı kanalizasyon tesisatına yani logara çekvalf montajı yapmaktır. Son olarak şu şekilde özetlemek istiyorum robotla tıkanıklık açma işlemleri yapan firma ya da Usta rulo tesisatçı yapmış olduğu çalışmalar sonrasında kanalizasyondan sorularından çökmeye var mı yok mu kanalizasyon logarı temiz mi Değil mi Logar kapağı ağır beton kapaktan mı yoksa kolayca kaldırılabilen kompozit plastik kapaktan mı. Çekvalf montajı yapılmış mı.

Tıkalı Pimaş Açma Makinası Fiyatları; modeline markasına göre değişmektedir. kanal açma makinası koçtaş, koçtaşta satılanlar bilemiyoruz, robotla lavabo açma fiyatları yapılan işçiliğe göre değişmektedir., tesisat açma robotu fiyatı, modeline göre değişmektedir., tıkalı pimaş açma,pimaş boruların açılmasın kameralı robotlar ile yapıyoruz, kameralı kanal açma makinası fiyatları markasına göre değişmektedir. ,gider açma

Robotla Tıkanıklık Açma Servisleri;  Adalar Robotla Tıkanıklık Açma Servisi, Arnavutköy Robotla Tıkanıklık Açma Servisi, Ataşehir Robotla Tıkanıklık Açma Servisi, Avcılar Robotla Tıkanıklık Açma Servisi, Bağcılar Robotla Tıkanıklık Açma Servisi, Bahçelievler Robotla Tıkanıklık Açma Servisi, Bakırköy Robotla Tıkanıklık Açma Servisi, Başakşehir Robotla Tıkanıklık Açma Servisi, Bayrampaşa Robotla Tıkanıklık Açma Servisi, Beşiktaş Robotla Tıkanıklık Açma Servisi, Beylikdüzü Robotla Tıkanıklık Açma Servisi, Beyoğlu Robotla Tıkanıklık Açma Servisi, Büyükçekmece Robotla Tıkanıklık Açma Servisi, Beykoz Robotla Tıkanıklık Açma Servisi, Çatalca Robotla Tıkanıklık Açma Servisi, Çekmeköy Robotla Tıkanıklık Açma Servisi, Esenler Robotla Tıkanıklık Açma Servisi, Esenyurt Robotla Tıkanıklık Açma Servisi, Eyüp Robotla Tıkanıklık Açma Servisi, Fatih Robotla Tıkanıklık Açma Servisi, Gaziosmanpaşa Robotla Tıkanıklık Açma Servisi, Güngören Robotla Tıkanıklık Açma Servisi, Kadıköy Robotla Tıkanıklık Açma Servisi, Kağıthane Robotla Tıkanıklık Açma Servisi, Kartal Robotla Tıkanıklık Açma Servisi, Küçükçekmece Robotla Tıkanıklık Açma Servisi, Maltepe Robotla Tıkanıklık Açma Servisi, Pendik Robotla Tıkanıklık Açma Servisi, Sancaktepe Robotla Tıkanıklık Açma Servisi, Sarıyer Robotla Tıkanıklık Açma Servisi, Silivri Robotla Tıkanıklık Açma Servisi, Sultanbeyli Robotla Tıkanıklık Açma Servisi, Sultangazi Robotla Tıkanıklık Açma Servisi, Şile Robotla Tıkanıklık Açma Servisi, Şişli Robotla Tıkanıklık Açma Servisi, Tuzla Robotla Tıkanıklık Açma Servisi, Ümraniye Robotla Tıkanıklık Açma Servisi, Üsküdar Robotla Tıkanıklık Açma Servisi, Zeytinburnu Robotla Tıkanıklık Açma Servisi, Anadolu Yakası  Robotla Tıkanıklık Açma Servisi, Avrupa Yakası Robotla Tıkanıklık Açma Servisi, Anadolu yakası, Avrupa Yakası

Robotla Tıkanıklık Açan Firmalar

 Adalar Robotla Tıkanıklık Açan Firmalar, Arnavutköy Robotla Tıkanıklık Açan Firmalar, Ataşehir Robotla Tıkanıklık Açan Firmalar, Avcılar Robotla Tıkanıklık Açan Firmalar, Bağcılar Robotla Tıkanıklık Açan Firmalar, Bahçelievler Robotla Tıkanıklık Açan Firmalar, Bakırköy Robotla Tıkanıklık Açan Firmalar, Başakşehir Robotla Tıkanıklık Açan Firmalar, Bayrampaşa Robotla Tıkanıklık Açan Firmalar, Beşiktaş Robotla Tıkanıklık Açan Firmalar, Beylikdüzü Robotla Tıkanıklık Açan Firmalar, Beyoğlu Robotla Tıkanıklık Açan Firmalar, Büyükçekmece Robotla Tıkanıklık Açan Firmalar, Beykoz Robotla Tıkanıklık Açan Firmalar, Çatalca Robotla Tıkanıklık Açan Firmalar, Çekmeköy Robotla Tıkanıklık Açan Firmalar, Esenler Robotla Tıkanıklık Açan Firmalar, Esenyurt Robotla Tıkanıklık Açan Firmalar, Eyüp Robotla Tıkanıklık Açan Firmalar, Fatih Robotla Tıkanıklık Açan Firmalar, Gaziosmanpaşa Robotla Tıkanıklık Açan Firmalar, Güngören Robotla Tıkanıklık Açan Firmalar, Kadıköy Robotla Tıkanıklık Açan Firmalar, Kağıthane Robotla Tıkanıklık Açan Firmalar, Kartal Robotla Tıkanıklık Açan Firmalar, Küçükçekmece Robotla Tıkanıklık Açan Firmalar, Maltepe Robotla Tıkanıklık Açan Firmalar, Pendik Robotla Tıkanıklık Açan Firmalar, Sancaktepe Robotla Tıkanıklık Açan Firmalar, Sarıyer Robotla Tıkanıklık Açan Firmalar, Silivri Robotla Tıkanıklık Açan Firmalar, Sultanbeyli Robotla Tıkanıklık Açan Firmalar, Sultangazi Robotla Tıkanıklık Açan Firmalar, Şile Robotla Tıkanıklık Açan Firmalar, Şişli Robotla Tıkanıklık Açan Firmalar, Tuzla Robotla Tıkanıklık Açan Firmalar, Ümraniye Robotla Tıkanıklık Açan Firmalar, Üsküdar Robotla Tıkanıklık Açan Firmalar, Zeytinburnu Robotla Tıkanıklık Açan Firmalar, Anadolu Yakası  Robotla Tıkanıklık Açan Firmalar, Avrupa Yakası Robotla Tıkanıklık Açan Firmalar

Kameralı Kanal Açma Servisi

Adalar Kameralı Kanal Açma Servisi, Arnavutköy Kameralı Kanal Açma Servisi, Ataşehir Kameralı Kanal Açma Servisi, Avcılar Kameralı Kanal Açma Servisi, Bağcılar Kameralı Kanal Açma Servisi, Bahçelievler Kameralı Kanal Açma Servisi, Bakırköy Kameralı Kanal Açma Servisi, Başakşehir Kameralı Kanal Açma Servisi, Bayrampaşa Kameralı Kanal Açma Servisi, Beşiktaş Kameralı Kanal Açma Servisi, Beylikdüzü Kameralı Kanal Açma Servisi, Beyoğlu Kameralı Kanal Açma Servisi, Büyükçekmece Kameralı Kanal Açma Servisi, Beykoz Kameralı Kanal Açma Servisi, Çatalca Kameralı Kanal Açma Servisi, Çekmeköy Kameralı Kanal Açma Servisi, Esenler Kameralı Kanal Açma Servisi, Esenyurt Kameralı Kanal Açma Servisi, Eyüp Kameralı Kanal Açma Servisi, Fatih Kameralı Kanal Açma Servisi, Gaziosmanpaşa Kameralı Kanal Açma Servisi, Güngören Kameralı Kanal Açma Servisi, Kadıköy Kameralı Kanal Açma Servisi, Kağıthane Kameralı Kanal Açma Servisi, Kartal Kameralı Kanal Açma Servisi, Küçükçekmece Kameralı Kanal Açma Servisi, Maltepe Kameralı Kanal Açma Servisi, Pendik Kameralı Kanal Açma Servisi, Sancaktepe Kameralı Kanal Açma Servisi, Sarıyer Kameralı Kanal Açma Servisi, Silivri Kameralı Kanal Açma Servisi, Sultanbeyli Kameralı Kanal Açma Servisi, Sultangazi Kameralı Kanal Açma Servisi, Şile Kameralı Kanal Açma Servisi, Şişli Kameralı Kanal Açma Servisi, Tuzla Kameralı Kanal Açma Servisi, Ümraniye Kameralı Kanal Açma Servisi, Üsküdar Kameralı Kanal Açma Servisi, Zeytinburnu Kameralı Kanal Açma Servisi, Anadolu Yakası  Kameralı Kanal Açma Servisi, Avrupa Yakası Kameralı Kanal Açma Servisi

 

 

 

Acil -Çözüm - Tavsiye - Yardım - Kesin Çözümler


Çalışmalarımız

Kanal Açma Ustası, Logar Temizleme, Kanalizasyon Ustası İstanbul Kanal Açma Ustası, Logar Temizleme, Kanalizasyon Ustası İstanbul Kanalizasyon Bağlantısı, Tuvalet Gideri, Logar, Pis Su Bağlantısı Yapma Su Basmasına Kesin Çözüm - Bodrum ve Zemin Katlar İçin Uyarılar ve Tavsiy..... Devamı
Kanalizasyon Bağlantısı Yapma,Pis Su, Atık Su Tesisatı, Gider Bağlama Kanalizasyon Bağlantısı Yapma,Pis Su, Atık Su Tesisatı, Gider Bağlama Kanalizasyon Bağlantısı Yapma, Pis Su, Atık Su Tesisatı, Gider Bağlama Binaların, sitelerin, müstakil evlerin, villaların, işyerlerinin, kamu kurum..... Devamı
Lağım Faresine Kesin Çözüm!!! İşte En Etkili Yöntem Lağım Faresine Kesin Çözüm!!! İşte En Etkili Yöntem Lağım Faresine Kesin Çözüm!!! İşte En Etkili Yöntem ​            Lağım fareleri çok tehlikelidir, aynı zamanda bulaşıcı hastalıkları taşıyan bu ke..... Devamı
Drenaj Ustası İstanbul - Bina Drenajı Nasıl Yapılır Drenaj Ustası İstanbul - Bina Drenajı Nasıl Yapılır Drenaj Ustası İstanbul:       Gerek yeni inşaatlarda gerekse eski binaların drenajını yapıyoruz, Eski binaların bir çoğunda yalıtım ve drenaj olmad..... Devamı
Kot Farkı Giderme, Bodrum ve Zemin, Katların,Kanalizasyon,Sorunu,Çözüm Kot Farkı Giderme, Bodrum ve Zemin, Katların,Kanalizasyon,Sorunu,Çözüm Kot Farkı Giderme, Bodrum ve Zemin, Katların,Kanalizasyon,Sorunu,Çözüm       Kanlizasyon suyu genelde Bodrum, Zemin ve Giriş Katları basar, buralar..... Devamı
Kanalizasyon Tamiri Nasıl Yapılır? Kanalizasyon Tamiri Nasıl Yapılır? Kanalizasyon Tamiri Nasıl Yapılır?       Kanalizasyon Tesisatı: İçme ve Kullanma Sularının Mutfak, Banyo, Tuvalet ve Temizleme alanları ile diğer s..... Devamı
Binanın Temeli Su Alıyor, Temelden Su Geliyor, Çözümü Nedir? Binanın Temeli Su Alıyor, Temelden Su Geliyor, Çözümü Nedir? Binanın Zemininden Su Çıkıyor. Ne Yapmalı? Çözümü Nedir?        Evin, binanın yada işyerinin zemin katında ve ya bodrumunda nem, rutubet, lağım kok..... Devamı
Plastik Logar Kapağı Montajı Plastik Logar Kapağı Montajı Yeni Nesil Kompozit Rögar Kapakları     Rögar kapakları kullanıldığı yere uygun olmalıdır. Hem görünüm olarak hem özellik olarak. Gerek bina içeris..... Devamı

Kalite ve Güvenin Tek Adresi

Ustalar Kanalizasyon

0
0
0