Lağım Faresine Kesin Çözüm!!! İşte En Etkili Yöntem ​     

      Lağım fareleri çok tehlikelidir, aynı zamanda bulaşıcı hastalıkları taşıyan bu kemirgenler, insanın derisine temas ettiği zaman hastalığın insana   geçmesine neden olur. Bu hayvanların yaşadıkları yer  kanalizasyon hatları, belediyelerin ana boru ve logarlarıdır, evlerimizin tuvalet ve  banyolarının gider boruları belediyenin ana kanalizasyon borularına bağlıdır, bu hayvanlar yiyecek bulamadıkları zaman ve başka nedenlere bağlı olarak sürekli gezdikleri için belediye kanalizasyon borularından gelerek evimizin ve ya işyerimizin tuvaletine ve ya banyosuna girerler. Bu hayvanlar yılda 4 -5 defa ve her defasında 6 - 10 kadar yavru yaptıkları dikkate alındığında bu hayvanlar için  ilaçlama yöntemi kesin çözüm değildir. Kesin ve tek çözümü kanalizasyon hattınıza  çekvalf  monte ettirmektir. Çekvalf içeriden dışarıya her türlü madde geçişine izin verirken dışardan içeriye gelebilecek Lağım Faresi, Lağım Kokusu, Kanalizasyon Geri Basmasını ve Her türlü maddenin geçişini  engeller. Bir nevi sigorta ve muhafız vazifesi yapar.

Peki Çekvalf Nedir? Nasıl Çalışır?

     Çekvalf kanalizasyon sistemine montaj edilen tek yönlü çalışan önleyici bir mekanizmadır. Normal şartlarda yönü evden belediyenin ana kanalizasyon hattına doğrudur. Tuvalet ve banyolardan çıkan pis sular bu mekanizmanın içerisinden geçerek belediye ana kanalizasyon hattına ulaşır. Tuvalet ve banyolardan giden pis su bu mekanizma içerisine geldiğinde hafif basınç ile kapak açılır ve pis su buradan geçer, pis su geçişi sona erdikten sonra kapak kapanır ve bina ile kanalizasyon hattı arasındaki bağlantı kesilir. Belediye ana hattından gelen yani ters istikametten gelen Lağım Faresi aynı şekilde bu mekanizma içerisinde geçmeye çalıştığında kapak açılmaz ve Lağım Faresi buradan geçemediği içinde  tuvalet banyolara ulaşamaz dolayısı ile evlere girmesi engellenmiş olur. 

Lağım Faresi Nedir? Nerede Yaşar? Nasıl Beslenir? Nasıl Çoğalır?

   Lağım faresi adından da anlaşıldığı gibi lağım sularında yaşayan ve lağım suları ile insanların yaşam alanlarına gelen bir fare türüdür. Lağım fareleri diğer fare türlerine göre daha büyük ve daha vahşi türlerdir. Ergin bir lağım faresinin boyu  15-25 cm'dir. Kiloları beslenme şekillerine göre değişkenlik gösterir ve genellikle 200 - 500 gr arasında değişmektedir.  Yine Lağım farelerin boy ve yapıları beslenmesine bağlı olarak değişmektedir. Bu hayvanlar çok güçlü ve tehlikelidirler. Lağım fareleri sivri bir ağıza ve kesik dudaklara sahiptirler. Çiğneme dişleri ile birlikte toplam 16  adet dişi vardır. Lağım faresinin kesme dişlerinin kökü olmadığı için yaşadıkları sürece büyümeye devam eder. Fazla uzayıp kendilerine zarar vermemesi için sürekli kemirerek bir nevi dişlerini törpülerler. Lağım faresinin midesi iki farklı parçaya sahiptir. Bu sayede asla istifra etmezler Doğal afetlerde ve bazı bölgelerde toplu halde insanlara ve ekinlere saldırabilirler. Lağım fareleri yuvalarını pis su akarlarının yanına ve lağım borularının iç kısımlarına yaparlar. Lağım farelerin kolonileri çok kalabalıktır. Yılda 4 -5 defa yavru verirler ve her defasında 6 - 10 kadar yavru yaparlar. Lağım faresi insanların yaşadığı yere besin bulmak için gelir. Bu fareler aç kaldıklarında insanlar uyurken insanların parmak, kulak, burun ve ağızlarını kemirerek yerler. Ağızlarındaki tükürükten dolayı insanlar bunları fark etmezler. Böyle özelliklere sahip bu kadar tehlikeli olan bu hayvanlar ile karşılaşmamız her zaman ihtimal dahilinde, çünkü bu hayvanların yaşamış olduğu lağım hatlarından, ve kanalizasyon borularından evimizin içine her zaman bir bağlantı vardır zaten.

Lağım Faresi Eve Neden/Niçin Gelir? Nereden/Nasıl Girer?

    Lağım fareleri kanalizasyon hattı içinde sürekli hareket halinde olurlar, kendilerine yiyecek, barınak ve yavrulamak için yer ararlar, bu yiyeceği genelde belediyenin ana kanalizasyon hatlarında ararlar, ancak buralarda yiyecek bittiği zaman, ya da bulamadıkları zaman daha fazla ileri gitmek isterler, son nokta ise içinde yaşadığımız evlerdir. Evlere girdiklerinde ve kendilerin bir evi mesken tutuklarında durum çok daha tehlikeli hale gelecektir.  Lağım faresinin her türlü tıbbi, Endüstriyel ve evsel atıkların geçişinin olduğu lağım kanallarında gezmesi ve sonrasında klozet yâda tuvaletten çıkıp banyoda dolaşması sağlık ve psikolojik psikolojik açıdan nelere sebep olabileceği aşikârdır. Yine kedileri dahi kaçıracak derecede saldırgan olmaları bunların tehlikeli bir hayvan olduğunun göstergesidir. Bu yüzden evini satıp başka bir yere taşınanların sayısı oldukça fazladır. Bu tehlikenin farkında olmayanlar yada bire bir karşılaşmayanlar da vardır. Ancak bu tehlike her zaman söz konusu olduğu için ve devam ettiği için bunlarla ilgili bilgi edinmek ve bunlardan korunma yöntemleri hakkında araştırma yapmaktadırlar, internette lağım fareleri ile ilgili; Lağım faresi eve gelir mi, Evde Lağım Faresinin evde olduğu nasıl anlaşılır, lağım faresi klozetten çıkar mı,  lağım faresinin zararları, lağım faresi insana zarar verir mi, fare zehiri, fare ilaçlama ile ölür mü, lağım faresinden korunma yolları? Şeklinde çok sayıda arama yapıldığını göreceksiniz. Elde edilen bilgilerin ortak noktası lağım farelerin tehlikeli olmasından ve bu hayvanlardan korunma yöntemlerinden bahsetmektedir.

Lağım Faresi ile Mücadele Etmenin Etkili Yolu Nedir?

     Çok zararlı, bulaşıcı hastalıkların sebebi olan ve çok tehlikeli olan lağım farelerinden korunmak için çok çeşitli yöntemler vardır, bunların en başında ilaçlama gelir, ilk bakışta çözüm yolu gibi gözüken ilaçlama yöntemi yılda 4 -5 defa yavru ve her defasında 6 - 10 kadar yavru yaptıkları düşünülünce çok da faydalı olmadığı anlaşılmaktadır. Peki günümüzde her türlü imkana sahip olan insanoğlu lağım fareleri karşısında çaresiz midir?  Sorusuna kesinlikle çaresi vardır şeklinde cevap veriyoruz.  Şöyle ki, bu hayvanlar kanalizasyon sistemlerinde yaşar, öyleyse kanalizasyon sistemleri ile binalar arasındaki geçişin kontrol altına alınması ile bu sorun sona erecektir. Kontrol altına alma işlemi ise  şehir kanalizasyon sistemi ile ev kanalizasyon tesisatının birleştiği bina önündeki logara çekvalf mekanizmasını yerleştirmekle olur. Çekvalf binaları ve evleri kanalizayon tesisatından gelen tehlikeler karşı koruyan bir mekanizmadır.

Lağım Faresi İle Profesyonel Mücadele Nasıl Olur?

      Ustalar kanalizasyon olarak uzun yıllardır istanbul'da çalışıyoruz, Kanalizayon İşleri yaptığımız kadar Lağım Faresi ile mücadele ediyoruz. . Lağım Faresine yönelik yüzlerce çalışma yaptık, gerek çalışırken gerekse telefonla tarafımıza bir çok soru geldi, öyleki bazen arayan kişinin ağzından bir kaç cümle dışında çıkmadığı zamanlar bile oldu, korkudan heyacandan durumu izah edemeyenler de oldu, biz de vatandaş gelen soru ve sorunlara aşğıya yazdık, bir kısmına cevap yazdık, bir kısmına ise benzer soru olduğu için ve ortak cevapları olduğu için yazmadık. Bizler kanalizasyon ustayız ve bu hayvanlar kanalizasyon hatlarından evlere gelir. Kanalizasyonda söz sahibi olan firmamız Lağım faresine önleyen eve girmesini engeleyen mekanizmayıda tespit eden ve uygulamada % 100 başarı sağlayan bir firmadır.

Evde lağım faresi olduğu nasıl anlaşılır? Öncelikle lağım faresinin evde olup olmadığını, evde ise ne tür belirtiler verdiğini anlatmaya çalışalım. Evde lağım faresi olduğununun ilk belirtisi sestir, Fare sesi, fare yürüme sesi, fare gezinme sesi, fare yeme sesi, farenin dişlerinin sesi, fare dişleme sesi, fare koşma sesi, tıkırdı ve ya takırdı gibi o ebatta bir canlının çıkarabileceği sestir.

Fare Sesi Nasıl Olur? Bu ses lağım faresinin Kendi sesi de olabilir ya da dolaşırken çıkarmış olduğu ses de olabilir. Kendi sesi tarife demiyoruz ama ince bir ses.

Klozetin İçerisinde Lağım Faresi Olduğu Nasıl Anlaşılır? Bir de klozetin içerisindeki sesi vardır kısmen takırdı şeklinde. Diyelim ki lağım faresinin artık evde olduğu biraz daha netleşti. Lağım faresi eve kadar geldiyse evdeki klozetin içerisinde ya da tuvalet taşının altındaki Bir boşlukta Yaşar. Burada barınır sessiz bir ortam olduğunda klozetten ve tuvalet taşından çıkar.

Lağım Faresi pisliği, klozet, lağım faresi klozetten çıkarmı

Klozetin içerisinde lağım faresi olduğu nasıl anlaşılır. Klozete kullandıktan sonra ya da sifonu çektikten sonra klozetin etrafından su gelirse klozetin içerisinde fare var demektir. Çünkü fare klozetin içerisindeki kada yani körüklü boruyu yediği için su artık klozetin kenarlarından taşmıştır. Bu duruma çok ağır bir koku eşlik eder. Lağım faresi kokusu; ağır Bir kokusu vardır leş kokusuna benzer. Ama asıl bu koku lağım faresinin değil lağım faresi pisliğinin kokusudur. Lağım faresi pisliği nasıl olur? Lağım faresi pisliği küçük tanecikli kahverengi olur.

Lağım Faresi Nasıl Kovulur? Evde Lağım Faresi Varsa, lağım faresini evden kovmak yada gelmesini engellemek için ne yapılır? lağım faresi neye gelmez lağım faresi Neyi sevmez lağım faresi neden hoşlanmaz, lağım faresini ne kovar gibi araçlarla lağım faresinin yiyeceği ya da yemeyeceği yiyecekler ile lağım faresi kovma  çalışması yapılır Ancak netice vermez.

Lağım Faresi Nerede Yaşar? Lağım faresi kanalizasyon tesisatı içerisinde Yaşar sessiz ortam olduğu zaman banyo ve tuvaletten bulunan klozet içerisinden çıkar, bir ses olduğu zaman tekrardan klozetin içine girer. Eğer banyo ya da tuvaletten çıkıp diğer odalara gittiyse bunun yakalanması zor olur, Temizlik firmalarından yardım alınabilir. Ama en iyisi tuvaletten çıkmadan ve klozetten çıkmadan Fare nasıl önlenir, Bununla ilgili önceden tedbir alınmalı ve kanalizasyon çekvalf takılmalıdır.

Lağım faresinden nasıl kurtulurum? Lağım faresi evimize banyo ya da tuvalette bulunan klozetten gelir lağım faresinden kurtulmak için Logara çekvalf taktırmak gerekir. Logara çekvalf takıldığı zaman lağım fareleri artık evin içerisinde giremeyecektir.

Tuvaletten fare çıkması nasıl önlenir?  Farenin tuvaletten çıkmasını önlemek için  tuvalet kapağı felan kullanılır, ancak bunlar sonuç vermez neticede plastik olduğu için fare plastiği kemirir. Çekvalf takıldığı zaman çek valfin içerisindeki klape metal olduğu olduğu için bunu kemiremez.

Lağım faresi klozetten çıkarmı? Lağım faresi klozetten çıkar, defalarca buna şahit olduk Bununla ilgili Hatta ustalar kanalizasyon isimle YouTube kanalımızda canlı videosunu paylaştık. Lağım faresi klozet olsun Alaturka tuvalet olsun ikisinden de çıkıyor Çünkü ikisi de kanalizasyon giderine bağlıdır,  lağım fareleri kanalizasyon borularının içerisinde yaşarlar, sokaklarda ve caddelerde şehrin ana kanalizasyon boruları içerisinde ve ana kanalizasyona bağlı olduğu Bacalar içerisinde ve bu bacaların etrafındaki boşluklarda yaşarlar her evin tuvaleti ve banyosu olduğu için bunların da gideri kanalizasyon hatlarında bağlı olduğu için kanalizasyon fareleri borular içerisinden gelerek klozetten ya da alaturka tuvaletten çıkarlar. 

Lağım faresi kaçıncı kata kadar çıkabilir?  Bodrum kata Zemin kata gelir mi, kaçıncı kata tırmanabilir, Lağım faresi 1. Kat 2. Kata ve 3 kata 4 kata gelir mi, çıkarma tırmanır mı, çıkabilir mi, nereden çıkar, boru içerisinde tırmanabilir mi, Fareler nereden geçebilir nerelerden geçebilir,

Lağım faresi neye gelmez ? lağım faresi Neyi sevmez, neden kaçar, Neden korkar, lağım faresini Ne kaçırır,  korkutur,  hangi kokuyu sevmez, hangi kokudan kaçar, Lağım faresi neye gelmez lağım faresi Neyi sevmez neden kaçar Neden korkar lağım faresini Ne kaçırır,  korkutur  hangi kokuyu sevmez, hangi kokudan kaçar gibi soruların net bir cevabı olmadığını düşünyoruz. Bize ulaşanlar bir çoğu bunlardan bir sonuç alamadığını söylerler.

Lağım faresinden çok korkuyorum Ne yapmalıyım? lağım faresi görünce ne yapmalı, lağım faresi varsa evde ne yapmalı, lağım faresi Eve girince ne yapmalı, klozetten çıkınca ne yapmalı tuvaletten çıkınca ne yapmalı, lağım faresi ile karşılanşınca ne yapılır, ne yapmalı,  lağım faresi tuvalet yada banyonun içerisinde ise kapı iyi kapatılmalı, gerekirse kapının altına havlu felan konulmalı, fareni buradan çıkışına izin verilmemeli,

Lağım Faresi Nasıl Yok Edilir?  Tuz ruhu fareyi öldürür mü, çamaşır suyu fareyi öldürür mü, hangi ilaç fareyi öldürür, deterjan fareyi öldürür mü, mazot, fare zehiri,tiner, antifiriz, fareyi öldürürmü

Lağım Faresi Eve Gelmemesi İçin Ne Yapılmalı; Lağım Faresinin eve gelmemesi için ne yapmalıyım, Eve girmemesi ne yapmalıyım, Eve girmesi içn çözümler, eve girmesin diye, evden gitmesi için,evden kaçırmak için, göndermek için, uzaklaşırmak için, kovmak için ne yapılır sorusunun cevabı yine çekval mekanizamasının logara takılması gerekir.

Lağım Faresinin Zararları Nelerdir? Lağım Faresi insana zarar verir mi, fare kulak yermi, fare ayak yermi, fare insanı ısırır mı, fare zehirli midir, fare insana saldırır mı, lağım faresi dehşeti, farden korunmak için ne yapmak gerekir, fare saldırırsa, fare görülürse, lağım faresinden korunma yollar, kurtulma yolları, teknikleri, yöntemleri nelerdir.?

Lağım Faresi Üst Katlara Çıkarmı? Bu hayvanlar genelde bodrum ve zemin katları tercih etmesine rağmen bazen bir üst kata çıkabiliyor.  Lağım fareleri bina kaç katlı olursa olsun yukarı çıkabiliyor bunui vatandaştan dinleyerek birçok kez teyidini yaptık ancak burada hatırlatmamız gereken bir konu daha var.  Çekvalf montajı için gitmiş olduğumuz yerlerde,  bina önünde apartman sakinleri ile görüşmeler yapıyoruz.  Diyelim ki on katlı bir bina var. Lağım faresi bu binada en alt katta bulunan bodrum ve ya zemin kata kesinlikle giriyor. Ama bazen aynı bodrum katında bulunan iki daireden birine giriyor diğerine girmiyor. Yine bir üst kata çıktığında 3. Kata girmiyor direk 4. Kata çıkıyor. Yada 2. Kata girmiyor 3. Kata giriyor. Buradan şunu anlıyoruz, fare bazen kat atlıyor ve ya aynı katta bulunan daireni birine giriyor diğerine girmiyor. Örneğin; Aynı binada bulunan iki vatandaştan birisi ben kaç yıldır bu binada oturuyorum lağım faresi hiç görmedim, burada lağım faresi ne gezer derken diğeri ise kaç yıldır bu fareler ile uğraşıyorum, evimde huzur kalmadı, çözüm bulamazsam artık dairemi satacağım diyor.

 Fare İnsana zarar verir mi? Lağım fareleri insana zarar verir.  Yaşanan hadiseleri analiz ettiğimizde lağım faresi insanlara gece uykuda iken zarar veriyor.  Çünkü insanlar uykuda iken farenin evin içerisinde dolaştığını anlayamadığı ve ayak sesini duyamadığı için insana yaklaşma fırsatı buluyor, yaklaştıktan sonrada temas ettiği kısmına uyuşturucu etkisi yaratan bir salgı bırakıyor, salgının değmiş olduğu kısımlar uyuştuğu için artık insan hissetmiyor. Genel de kulak ve parmak uçlarının tercih ediyorlar.  Bebeklere gelince onlar uykuda da olsa uyanık da farenin geldiğini anlayamayacakları ve duyamayacakları için yetişkinlere göre her zaman risk altındadır.  Lağım faresinin insana vermiş olduğu zararlar ile ilgili yerel basına yansıyan birçok hadise vardır.  Ortak yönleri ise ya insanlara uykuda iken zara vermesi yâda bebeklere zarar vermesidir.

Fare Çekvalfi Yer mi? Lağım faresinin eve girmemesi için en fazla kullanılan ve kesin çözüm olan çekvalftir ve çekvalfi fare yiyemez, çekvalf içerisinde farenin yemeye teşebbüs edebileceği parça metalden yapılmıştır. Fare metali yiyemez zarar veremez.

Fare boruyu kemirir mi? Çalışmalarımız esnasında birçok kez karşılaşmış olduğumuz bir durumdu lağım faresi eski pimaş boruları kemiriyor öyle ki eski pimaş boruları talaş haline getiriyor. Ama yeni pimaş borulara özellikle fıratın dublex borularına zarar veremiyor.  Yine buna benzer;fare pimaşı deler mi, fare plastik yer mi, fare wc nin borusunu yermi, fare yememesi için klozet gider borusu, farelerin plastik logar boruları yermi? Şeklindeki sorulara da kaliteli pimaş boru kullanılırsa fare zarar veremez diyebilir. 

Lağım faresi Nerede Yaşar?    Lağım faresinin nerede yaşadığı sorusun gelince cevap olarak kanalizasyon hatları diyoruz. Ancak birkaç ayrıntı da vermek istiyoruz. Bu hayvanlar kanalizasyon boruları içerisinde yaşıyorlar ama kanalizasyon borusu haricinde bir yerlerde barınıyor. Bina önlerinde bulunan logarların boşluk kısmından toprak çıkarıyorlar ve kazmış oldukları boşluklarda yatıyorlar ve yavruluyorlar. Buralardan logara gelen farelerin tüyleri biraz daha düzgün ve kuru oluyor, hatta birazda kahverengimsi,  bunlar yine kanalizasyon hatlarında dolaşıyorlar sadece barınmak ve yavrulamak için burayı kullanıyor. Bina içerisine girecekleri zaman yine logarın içerisinden giriyorlar. Atık su borusunu takip ederek daireler dağılıyorlar. Çekvalf montajından sonra gerek kalmasa da biz yine de montajı yaparken logarları da kontrol ediyoruz bu şekilde bir kırık yada delik varsa onarıyoruz.  Çünkü nereyi delersen delsin nereyi kazarsa kazsın bina içerisine giriş yapacağı nokta kanalizasyon borusudur, boru ağzına çekvalf sağlam bir şekilde monte edilirse her hangi bir sıkıntı yaşanmayacaktır.  Şunu da ekleyebiliriz yavrulamak ve ya barınmak için bina önündeki logarı değil de sokak ortasında ki iski ye ait logarı da delebilirler, iskinin logarı etrafına yuva yapabilirler. Yine sonuç değişmiyor gelip gerecekleri yer binanın ana kanalizasyon gideridir.  

Lağım Faresini Öldürmek ve ya Kovma Sorunu Çözer mi? Vatandaş bazen evine giren lağım faresini kendisi öldürebiliyor, yada lağım faresini kovaladım diyebiliyor.  Ama öldürmüş olmak yada kovmak sorunu tamamen çözmüyor, çünkü kanalizasyon hatları içerisinde yüzlerce fare yaşıyor, aynı bina hattı içerisinde onlarcası yaşıyor bunlardan bir tanesini öldürsen yada kovsan diğeri geliyor. Vatandaş aynı fare olduğunu zannediyor.

Lağım faresi eve nasıl gelir? lağım faresi eve nereden gelir, lağım faresi eve nereden girer, kanalizasyondan gelirmi, kanalizasyonun neresinden gelir, nasıl girer, ne şekilde, girer neresinden girer, niçin girer ,neden girer, lağım faresi Eve ne zaman gelir, gece gelir mi ,gündüz gelir mi, uyurken mi gelir, uykudayken mi gelir, sessizken mi, gelir, ses varken mi gelir, gibi soruların cevabı hepsi olabilir. 

Lağım faresinden nasıl kurtulurum?lağım faresini nasıl yok ederiz, lağım faresinin nasıl öldürürüm, lağım faresini nasıl kovarım, lağım faresini nasıl uzaklaştırırım, lağım faresinden nasıl engellerim, lağım faresine nasıl önlerim, lağım faresi ile nasıl mücadele ederim, nasıl etkisiz hale getirebilirim? Lağım faresi eve girmeden tedbir almak en iyisi olur

Lağım faresi nasıl uzaklaştırılır?  Banyo yada tuvalete lağım faresi geldiğiniden şüphe ediyorsanız, önce fare zehiri ile ilaçlama yapmanız gerekir sonrasında ise Rögara çekvalf taktırmanız gerekir. Görmüş olduğunuz fare aynı fare değildir ancak siz aynı fare olduğunu zannedersiniz .

lağım faresine Kesin Çözümü nedir? lağım faresi çözümleri, lağım faresinden kurtulma yolları, lağım faresinden kurtulma teknikleri, lağım faresi yakalama teknikleri, lağım faresi kovma yolları, uzaklaştırma yöntemleri, öldürme yöntemleri, çözüm teknikleri, tuvaletten çıkan fareye çözüm, klozetten gelen fareye çözüm, eve giren fareye çözüm, evden çıkmayan fareye çözüm,

Lağım faresi nerede yaşar? lağım faresi evde nerede olur, nerede yaşar, lağım faresi klozet ve yaşarmı, lağım faresi klozetin içinde mi yaşar,  klozetin neresinde Yaşar, Alaturka tuvalette yaşarmı, alafranga tuvalette yaşarmı, tuvalet taşının altındaki es borusunda bulunur mu, klozetin içerisindeki körüklü boru da yaşar mı, boşlukta yaşar mı, lağım fares ne kadar  yaşar, lağım faresi ne zaman yavrular, nereye yavrular, nasıl çoğalır, kaç yıl yaşar,

         Ustalar Kanalizasyon olarak istanbul’un bütün semtlerinde çalışma yapıyoruz, gerek çalışma öncesinde gerekse çalışma esnasında lağım faresi ile ilgili vatandaşlardan gelen istek ve sorular ile vatandaşın lağım faresine karşı tutum ve düşüncelerini hakkında bilgi sahibi olduk, vatandaşlardan gelen bu soru ve istekler bir bir yazdık ancak soruların hepsine bir bir cevap vermek vermedik,  soruların bir birine yakın olması ve en önemlisi aşağıda sorulmuş soruların tek bir cevabı olmasından dolayı soruların tamamına cevap olacak şekilde bir makale yazdık 

Evdeki Farelerden Kurtulmanın yolları nelerdir;

 Evde Neden  fare olur, Fareden kurtulmak için ne yapmak gerekir, lağım faresinin eve gelmesi nasıl engellenir, binanın bodrum katına gelmesi nasıl engellenir, lağım faresinden korkanlar ne yapmalı, lağım faresinden korkan kişi ne yapmalı lağım faresini nasıl yakalılarım,  ev faresi ile lağım faresi arasındaki farklar,  lağım faresi insan yer mi, farelerden nasıl kurtulabilirim,  fareler ne yerler, fareler en çok neyi sever, fareler ne ile beslenir,  lağım faresinin faydaları,  lağım faresi nasıl ürer, lağım faresi zehirlimi, lağım faresi adam öldürür mü, lağım faresinin zararları nelerdir?

Lağım faresi neden kaçar?

 Lağım faresini ne yakalar, lağım faresini hangi hayvan yakalar, lağım faresini hangi kedi yakalar,  fare kapan ile yakalanır mı, lağım faresinden kurtulma yolu, lağım faresinden kurtulma nasıl olur, fare kedi yer mi, fare öldürme teknikleri nelerdir, fare yakalama teknikleri nelerdir, fare engelleme teknikleri nelerdir,  evimde fare var ne yapabilirim,  Lağım Faresi Uzaklaştırma nasıl yapılır.

 Lağım faresi nasıl uzaklaştırılır?

 Banyoda fare var ne yapabilirim, lavaboda fare ne yapabilirim, lağım faresi görünce ne yapmalıyım, lağım faresinden korunmak için ne yapmalıyım, lağım fareleri bebekleri zarar verir mi, lağım faresi çocuklara zarar verir mi?

Rüyada üyada lağım faresi görmek gerçek olur mu,  lağım faresi yakalayan kedi, klozetteki fareyi nasıl yakalarız, lağım faresinden çok korkuyorum ne yapmalıyım,  Lağım faresi yok etme, lağım faresi video, lağım faresi resimleri, nereden bulabilirim, lağım faresi uzman tv, lağım faresi donanım haber, lağım faresi ekşi sözlük, lağım faresi, uludağ sözlük, Lağım faresi onedio, haberself, forum, memurlar nette, lağım faresi youtube yazarak ve bir çok sitede lağım faresi ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.   logardan lağım faresi çıkar mı, pis su giderinden lağım faresi gelir mi, atık su borusundan lağım faresi gelir mi, kanaldan fare çıkar mı, kanalizasyon borusundan fare gelir mi, logarda fare yaşar mı,  tuvalet deliğinden fare çıkarmı, tuvalet deliğinden fare çıkmaması için ne yapmalı önlem,  evde, işyerinde, mağazada, markette, hastanede, fabrikada, üniversitede, ofiste, belediyede, yolda, caddede, İstanbul da, wc de, gider tesisatında, borusunda, lavaboda, okulda, yurtta, odasında, dairede, köprü altında, konutta, evimde, sitede, evde, yazlıkta, helada, klozette, logarda, kanalda, lağamda, atık su borusunda, lağım faresi görmek, görüldüğü zaman ne yapmalı, nasıl önlem alınmalı tavsiye  yardım  yorum  telefon iletişim profesyonel çözüm,  garantili çözüm,

Lağım Faresi Sesi Nasıl Anlaşılır?

 Evde lağım faresi sesi geliyor, kanalizasyondan lağım faresi sesi nasıl olur lağım faresi pisliği nasıl olur, kanalizasyonda lağım faresi yavruları var,  lağım faresi dehşeti, lağım faresi ile mücadele eden firmalar İstanbul, fare tuvalet deliğine kaçıyor nasıl yakalarım, tuvaletin deliğinden lağım faresi çıkarsa ne yapmalıyım, lağım faresi ile mücadele eden birim fare gelmemesi için çözüm, fare için en iyi yöntem, kesin sonuç, lağım faresi nereye yavrular fare için doğal çözüm. Ne yapılır. Ne yapılmalı, farelerden kurtulma yolu fare tuvalet kapağından nasıl çıkar.

Klozet içinde yaşar mı?

fare nelere gelmez, fare neleri sevmez, fare nerelerden gelir, fare nerelere gelir, fare neyden kaçar, fare neye gelir, fare neyi sever, fare neyi sevmez, fare neyin kokusuna gelmez, fare neyle kacar, fare öldürmek için ne yapmalı, fare önleyici tuvalet kapağı,  fare ses çıkarırmı, fare sıçan kesin çözüm, fareler evden çıkar mı, lağım faresi hakkında bilgi,  nasıl, ne zaman, kim, niçin, nereden, ne şekilde, hangi, kaç, kaçıncı, kata çıkar.

 

 

 

                                     

 

 

 

Çalışmalarımız

Kanal Açma Ustası, Logar Temizleme, Kanalizasyon Ustası İstanbul Kanal Açma Ustası, Logar Temizleme, Kanalizasyon Ustası İstanbul Kanalizasyon Bağlantısı, Tuvalet Gideri, Logar, Pis Su Bağlantısı Yapma Su Basmasına Kesin Çözüm - Bodrum ve Zemin Katlar İçin Uyarılar ve Tavsiy..... Devamı
Kanalizasyon Bağlantısı Yapma,Pis Su, Atık Su Tesisatı, Gider Bağlama Kanalizasyon Bağlantısı Yapma,Pis Su, Atık Su Tesisatı, Gider Bağlama Kanalizasyon Bağlantısı Yapma, Pis Su, Atık Su Tesisatı, Gider Bağlama Binaların, sitelerin, müstakil evlerin, villaların, işyerlerinin, kamu kurum..... Devamı
Lağım Faresine Kesin Çözüm!!! İşte En Etkili Yöntem Lağım Faresine Kesin Çözüm!!! İşte En Etkili Yöntem Lağım Faresine Kesin Çözüm!!! İşte En Etkili Yöntem ​            Lağım fareleri çok tehlikelidir, aynı zamanda bulaşıcı hastalıkları taşıyan bu ke..... Devamı
Drenaj Ustası İstanbul - Bina Drenajı Nasıl Yapılır Drenaj Ustası İstanbul - Bina Drenajı Nasıl Yapılır Drenaj Ustası İstanbul:       Gerek yeni inşaatlarda gerekse eski binaların drenajını yapıyoruz, Eski binaların bir çoğunda yalıtım ve drenaj olmad..... Devamı
Kot Farkı Giderme, Bodrum ve Zemin, Katların,Kanalizasyon,Sorunu,Çözüm Kot Farkı Giderme, Bodrum ve Zemin, Katların,Kanalizasyon,Sorunu,Çözüm Kot Farkı Giderme, Bodrum ve Zemin, Katların,Kanalizasyon,Sorunu,Çözüm       Kanlizasyon suyu genelde Bodrum, Zemin ve Giriş Katları basar, buralar..... Devamı
Kanalizasyon Tamiri Nasıl Yapılır? Kanalizasyon Tamiri Nasıl Yapılır? Kanalizasyon Tamiri Nasıl Yapılır?       Kanalizasyon Tesisatı: İçme ve Kullanma Sularının Mutfak, Banyo, Tuvalet ve Temizleme alanları ile diğer s..... Devamı
Binanın Temeli Su Alıyor, Temelden Su Geliyor, Çözümü Nedir? Binanın Temeli Su Alıyor, Temelden Su Geliyor, Çözümü Nedir? Binanın Zemininden Su Çıkıyor. Ne Yapmalı? Çözümü Nedir?        Evin, binanın yada işyerinin zemin katında ve ya bodrumunda nem, rutubet, lağım kok..... Devamı
Plastik Logar Kapağı Montajı Plastik Logar Kapağı Montajı Yeni Nesil Kompozit Rögar Kapakları     Rögar kapakları kullanıldığı yere uygun olmalıdır. Hem görünüm olarak hem özellik olarak. Gerek bina içeris..... Devamı

Kalite ve Güvenin Tek Adresi

Ustalar Kanalizasyon

0
0
0