Tecrübeli kadromuz ile Türkiye’nin birçok bölgesinde Tıkalı Lavabo açma hizmeti vermekteyiz. Son sistem cihaz ve makineler ile Kamerayla Lavabo Tıkanıklığı Açma çalışmalarını kırmadan etrafı kirletmeden yapıyoruz. (Kanal Açma Kameralı).

Lavabo Tıkanıklığı Nasıl Açılır

Lavabo Açıcı

 Lavabo tıkanıklığı Lavabo taşması veya Lavabodan suyun gitmemesi şeklinde ortaya çıkar. Eğer zemin veya bodrum kat gibi alt katlarda oturuyorsanız acele etmenizde fayda vardır, çünkü tıkanıklık Bina Ana Giderindeyse üst katların kullanmış olduğu kirli sular, yani lavabo, mutfak ve banyo suları, zemin katın giderlerinden geri taşar.

Lavabo tıkanıklığı açan firma olarak öncelikli tavsiyemiz, apartmandaki yâda binadaki üst katlarda oturanlar, banyo, Lavabo ve mutfaktan su bırakmamaları konusunda uyarmanızdır. Tıkanıklık Açma Acil yapılması gereken işlerdendir,  Tıkanıklık Açma hizmeti veren tesisatçı firması olarak size en yakın ekibimizi yönlendirerek acil müdahale sağlanacaktır. Tıkanıklık Açan tesisatçı ustası olarak bir çok bölgede hazır halde bulunan ekiplerimiz adresinize ulaşarak en seri ve en kaliteli şekilde sunmaktayız. Profesyonel hizmet veren tesisatçı Firması denilince akla ustalar kanalizasyon tesisat gelir. Tesisatçı Firma alanında uzun süreli hedeflerimiz bizle müşteri memnuniyet olarak geri dönmekte ve yine müşteri memnuniyeti odaklı çalışma şeklimiz ile uzun süreli hedefler koymaktayız. Yine teknolojik gelişmeleri takip ederek kameralı tesisat hizmeti, noktasal tıkanıklık tespiti ve Görüntülü Gider açma işlemlerini son sistem cihazlar ile yapmaktayız.

                Tıkalı Gider Açma Ustası olarak çalışmaları devam ettirmek ve lokal çalışma veya kanalizasyonu komple yenileme yapacak personel, usta ve imkana sahibiz. Tesisatçısı olarak tıkalı gider açılımı, kanal açılması veya kanalizasyon borularının tamir edilmesi Kanalizasyon ustasının yani ustalar tesisatın işidir.

                Lavabo tıkandığında sizlere düşen 0 552 585 60 41 numaralı telefonu aramaktır. Kanalizasyon Tıkanıklığını kim açar, hangi numara aranmalı, Kanalizasyon tıkanıklığı açma ücreti konularında firma irtibat görevlimiz sizleri bilgilendirecektir. En Uygun Tıkanıklık Açma Fiyatları ile G hizmet vermekteyiz. (Lavabo Açma Fiyatları)

Mutfak Lavabosu tıkandı ne yapmalıyım, mutfak gideri tıkandı hangi numarayı aramalıyım? Hiç endişe etmeyiniz işinin ehli ustalarımız, tecrübeli ustalarımız hızlı ve zamanında adresinize ulaşacak gerekli işlemleri yapacaktır. (Mutfak Tıkanıklık Açan)

Banyo’daki KLozet Tıkanıklığı Açma; Banyo Gideri Tıkanıklığı, Banyo zeminindeki süzgeçten suyun geri tepmesi ve Duş içerisindeki duş giderinin tıkanması şeklinde ortaya çıkar, banyodaki klozetin taşması veya geri tepmesi sık yaşanmaz, çünkü klozet yüksekte olduğu için su yukarı çıkmadan zemindeki süzgeçlerden ve duş giderinden geri basar. Banyodaki klozetin tıkanması kameralı klozet tıkanıklığı açma cihazı ile yapılır.

1984 yılından itibaren Kanalizasyon Tesisat alanında çalışmaları yapıyoruz. Tesisat ve Kanalizasyon alanındaki Tecrübelerimizi Teknolojik Alet ve Makineler ile kombine ederek Kanalizasyon Arıza ve Tıkanıklık Açma Hizmetlerine en mükemmeli hedefliyoruz. Kameralı Lavabo Tıkanıklığı Açma, Tuvalet Tıkanıklığı, Klozet Tıkanıklığı, Mutfak Gideri Tıkanıklığı açma işlemleri, Kanal Görüntüleme, Kanalizasyon Arıza Tespit ve Çözümleri üzerine çalışmalar Yürütüyoruz.

Tuvalet Tıkandı Acil Yardım Nasıl Açabilirim.

Evde Tıkanıklık olduğu zaman bu sorunun giderilmesi için tecrübeli ustalardan faydalanmanız gerekir. Tecrübeli kanal açma ustası tıkanıklığın nasıl açılması gerektiği konusunda iyi bilir, tıkanıklık açan firma olarak son sistem kanal açma makineleri ile tıkanıklık açıyoruz. Tıkanıklık açma işlemin kırmadan, sökmeden, etrafı kirletmeden yapıyoruz.  Tıkanıklık tespitini yapan firma olarak tıkanıklığın sebebini tıkanıklığa neden hususları tespit ediyoruz. Firma olarak önceliğimiz kırmadan kazı yapmadan gider açmaktır.

Mutfak Gideri Tıkanıklığı Gideri Nasıl Açılır

Mutfak gideri tıkanıklığını açmak için öncelikle eviye altında bulunan ve gırtlak boru biraz hareket ettirilmeli, burada herhangi bir Tıkanma varsa kendiliğinden açılacaktır. Sonrasında gırtlak Borunun bağlandığı mutfak duvarında bulunan 50'lik Pimaş borudan ayrılmalı ve o kısım kontrol edilmeli, Bu kısım temizse tıkanıklık 50'lik Borunun daire borusuna ya da kolon borusuna bağlandığı nokta da olabilir.

Klozetteki Su Yavaş Gidiyor Sebebi Nedir?

Klozetteki su Neden Yavaş Gider? Klozetteki su neden yükselir? Klozetteki su neden çekmez?

Klozet içerisindeki suyun yavaş gitmesinin birçok sebebi vardır. Bu sebeplerin daha iyi anlaşılması için öncelikle klozet borularının bağlı olduğu kanalizasyon tesisatı hakkında da bilgi vererek anlatmaya çalışalım.

Klozet Taştı Tıkandı Acil Çözüm

Klozet banyo ve tuvaletlerde bulunur, klozetin oturtulduğu boru 10 pimaş olur, bu  pimaş bazen duvarda da olabiliri. Son zamanlarda bu pimaşlar duvardan çıkmaktır. Klozet, klozetin kadası ve bu 100’lük pimaş boru arasında her hangi bir cismin kalması, bu cisim klozette koku yapması için konulan plastik aparat, bez, oyuncak ve fırça benzeri cisimleri olabilir. Klozetin sökülerek alttaki pimaşta su gidiyor mu gitmiyor mu diye bakıldığında klozet içerisinde böyle bir sonunun olup olmadığı tespit edilebilir.

GÖRÜNTÜLÜ LAVABO AÇMA

Kameralı Kanal Görüntüleme nedir?

Kanalizasyon tesisatında oluşan arıza ve tıkanıklıkların tespiti için kameralı kanal görüntüleme işlemi yapılır. Kanalizasyon borularındaki arızaların tespitinde kullanılan, boru içerisinden alınan görüntüleme işlemine kameralı kanal görüntüleme denir.

Kanal Görüntüleme İşlemi Neden Yapılır?

Kanalizasyon boruları bina ve yapıların en altta kalan kısımlarıdır. Öyle ki temel atılmadan kalıplar çakılmadan kanalizasyon boruları döşenir. Temeldeki betonların içerisinde kalan boruların sonradan açılması tamir edilmesi oldukça zordur ve masraflıdır.  Bu yüzden kanalizasyon borularında tıkanıklık olduğu zaman, çatlak ve kırık olduğu zaman direk kazı ve kırmak yapmak yerine görüntüleme yapılarak arıza ve çökme net olarak tespit edilir.

Pimaş Temizliği – Kanal Borusu Yıkama

Tıkanan gideri de açan atık su boru yıkama makinesi ürettiği yüksek basınç sayesinde çarpmanın şiddeti ile birçok tıkanıklığı da giderir. Kum, çamur vb. atık maddelerle dolmuş olan gider borularında da çok etkili temizlik yapar. Tıkanıklık robotu ile kum vb. cisimlerin tıkadığı gider açılır. Fakat makine giderden çıkarıldığında kumlar tekrar açılan yolu kapatabilir.

Çalışmalarımız

Kanal Açma Ustası, Logar Temizleme, Kanalizasyon Ustası İstanbul Kanal Açma Ustası, Logar Temizleme, Kanalizasyon Ustası İstanbul Kanalizasyon Bağlantısı, Tuvalet Gideri, Logar, Pis Su Bağlantısı Yapma Su Basmasına Kesin Çözüm - Bodrum ve Zemin Katlar İçin Uyarılar ve Tavsiy..... Devamı
Kanalizasyon Bağlantısı Yapma,Pis Su, Atık Su Tesisatı, Gider Bağlama Kanalizasyon Bağlantısı Yapma,Pis Su, Atık Su Tesisatı, Gider Bağlama Kanalizasyon Bağlantısı Yapma, Pis Su, Atık Su Tesisatı, Gider Bağlama Binaların, sitelerin, müstakil evlerin, villaların, işyerlerinin, kamu kurum..... Devamı
Lağım Faresine Kesin Çözüm!!! İşte En Etkili Yöntem Lağım Faresine Kesin Çözüm!!! İşte En Etkili Yöntem Lağım Faresine Kesin Çözüm!!! İşte En Etkili Yöntem ​            Lağım fareleri çok tehlikelidir, aynı zamanda bulaşıcı hastalıkları taşıyan bu ke..... Devamı
Drenaj Ustası İstanbul - Bina Drenajı Nasıl Yapılır Drenaj Ustası İstanbul - Bina Drenajı Nasıl Yapılır Drenaj Ustası İstanbul:       Gerek yeni inşaatlarda gerekse eski binaların drenajını yapıyoruz, Eski binaların bir çoğunda yalıtım ve drenaj olmad..... Devamı
Kot Farkı Giderme, Bodrum ve Zemin, Katların,Kanalizasyon,Sorunu,Çözüm Kot Farkı Giderme, Bodrum ve Zemin, Katların,Kanalizasyon,Sorunu,Çözüm Kot Farkı Giderme, Bodrum ve Zemin, Katların,Kanalizasyon,Sorunu,Çözüm       Kanlizasyon suyu genelde Bodrum, Zemin ve Giriş Katları basar, buralar..... Devamı
Kanalizasyon Tamiri Nasıl Yapılır? Kanalizasyon Tamiri Nasıl Yapılır? Kanalizasyon Tamiri Nasıl Yapılır?       Kanalizasyon Tesisatı: İçme ve Kullanma Sularının Mutfak, Banyo, Tuvalet ve Temizleme alanları ile diğer s..... Devamı
Binanın Temeli Su Alıyor, Temelden Su Geliyor, Çözümü Nedir? Binanın Temeli Su Alıyor, Temelden Su Geliyor, Çözümü Nedir? Binanın Zemininden Su Çıkıyor. Ne Yapmalı? Çözümü Nedir?        Evin, binanın yada işyerinin zemin katında ve ya bodrumunda nem, rutubet, lağım kok..... Devamı
Plastik Logar Kapağı Montajı Plastik Logar Kapağı Montajı Yeni Nesil Kompozit Rögar Kapakları     Rögar kapakları kullanıldığı yere uygun olmalıdır. Hem görünüm olarak hem özellik olarak. Gerek bina içeris..... Devamı

Kalite ve Güvenin Tek Adresi

Ustalar Kanalizasyon

0
0
0