Zeytinburnu Kanalizasyon Ustaları

       1984 yılından itibaren İstanbul'da Kanalizasyon ve Alt yapı sistemleri üzerine çalışmalar yürütüyoruz,  İstanbul'un her ilçesinde her semtinde çalımlamalarımız olduğu gibi Zeytinburnu’nda da çok sayıda çalışmalarımız oldu, Bakırköy’de, Yeşilköy’de, Sefaköy’de, Küçükçekmece’de Şirinevler’de Bahçelievler’de, İncirli’de Ataköy’de  ve Yenibosna’da  Kanalizasyon Tamiratı,  Kanal Açma, Kanalizasyon İçin Tünel,  Bina İçi Drenaj, Bina dışı drenaj, Drenaj Kuyusu, Lağım Kuyusu, Fosseptik Çukuru, Logara Çekvalf Montajı, Logar Tamiri, Logar Temizleme, bodrum katı kanalizasyon ve kotfarkı üzerine çok sayıda çalışmalarımız oldu.  

       Zeytinburnu KanalizasyonTıkalı Kanal Açma, Gider Açma, Tuvalet Açma,  Lavabo Açma, Peryodik Logar Bakımları ve Temizleme, Lağım Taşması, Logar Taşması , Kanal Çökmesi, Kanalizasyon Borularının Yenilenmesi, Tuvalet Geri Tepmesi, Tuvalet Taşması,

     Zeytinburnu Kanalizasyon Ustası:  Kanalizasyon ustası Kanalizasyon tesisatında meydana gelen arızalarda öncelikle doğru tespit yapmalı ve en doğru yöntemlerle arızanın giderilmesi sağlamalıdır. Öncelikle belirtelim ki Kanalizasyon Tesisatında meydana gelen çoğu arızanın gerçekte iki sebebi vardır. Birincisi kanalizasyon borularının deforme olması, yani çökmesi, kırılması, içerisinin yağlanması gibi kullanım ve zamanla doğru orantılı olarak eskimesi yada sağlıklı çalışma özelliğini yitirmesi,  İkincisi ise kanalizasyon Tesisatının ilk yapımımda yapılan hatalardır.  Bir Yönüyle Ustalık bir yönüyle de kullanılan malzeme ilgili hatalardır. Kullanılan malzemenin defolu olması dışında malzemeni uygun özellikte ve uygun çapta kullanılmamasından dolayı ortaya çıkan hataları da yine ustalık hatası olarak değerlendiriyoruz.  O yüzden kanalizasyon ustasının ustalık derecesi çok önemlidir.

    Zeytinburnu kanalizasyon Tamiri; Kanalizasyonda meydana gelen arızalar ya da tıkanmalar her hangi bir cihaz ile açılması geçici bir çözüm olsa da tıkanmaya sebep olan deformasyon ve diğer hatalar devam ettiği için zamanla tıkanma olayı da tekrar ortaya çıkmaktadır. Bu noktada uzun vadede fayda sağlayacak ise tamiratını ve onarımını yapıyoruz, zamanla tekrar ortaya çıkma ihtimali yüksek olduğu takdirde Kanalizasyon sistemini en doğru şekliyle yeniden yapıyoruz.

    Zeytinburnu Kanalizasyon Tüneli Açma Ustası: tünel kazma işini birçok kimse duymamıştır. Kanalizasyon boruların bağlantısı yapılırken kot kurtarmadığı zaman alternatif çalışma olarak yapılan kanalizasyon tünelini kanalizasyon sorunu yaşayanların ve bu sorunla ilgilenenlerin duymuş olabileceğini tahmin ediyoruz. Bu yüzden tünelle ilgili küçük bir hatırlatma yapmak gerekirse;  Kanalizasyon Tüneli: Tünel Ustası yada tünelci ustası tarafından yapılır. Bodrum ve zemin katların en büyük problemi olan kot farkını ortadan kaldırmak için kanalizasyon bağlantı noktasının biraz daha ilerisine yada uzağına kotu ve meyili yakalayacak şekilde yeniden bağlantı yapmak için yerin altında yatay olarak yapılan kazıdır.

Zeytinburnu Logar Yapımı; Logar yada diğer adı ile rögar bina önünde bulunur, parsel bacası da denir, iski kanalizasyon hattı ile bina kanalizasyon hattının birleştiği noktadır. Yine bu nokta iski kanalizasyon sorumluluk bölgesi ile bina kanalizasyon sorumluk bölgesini ayırır. Burada bir noktanın altını çizmek gerekirse, bir binanın logarının ömrü ortalama 40 yıldır.  Yani 40 yıllık binada 40 yıllık logar bulunur, logarın şekli de yeri de 40 yıl önceki mevzuata göre yapılmıştır. Bu nedenle sorumluluk bölgesi zamanla değişiklik gösterebilir.

Zeytinburnu Logar Açma; Bina ana logarı yada parsel bacası kanalizasyon tesisatının kontrolü açısından çok önemlidir. Bu logar kontrol edilerek, kanal arızasının tespiti yapılır, tıkanıklığın bina içi atık su tesisatında mı yoksa iski boru hattında mı olduğu bu logarın kontrol edilmesi tespit edilir.

Zeytinburnu Logar Tamiri Ustası: bina önünde bulunan logarın tıkanması, kırılması ve ya bozulması logar içerisine dışarıdan toprak ve ya başka malzemelerin girmesine dolayısı ile logarın tıkanmasına neden olur. Logar tamir ustası tarafından logar içerisinde tadilat yapılarak bu riskler ortadan kaldırılır.

Zeytinburnu Logar Temizleme; logarın temizlenmesi kanalizasyon tesisatının ömrünü uzatır,  logar temizliğine dikkat edilmezse kanalizasyon boruları tıkanır.

Zeytinburnu Kanal Temizleme: kanal temizleme işi kuka ile yapıldığında kanalizasyon borularının yani künglerin kırılması ve çökmesine neden olur.

Zeytinburnu logar kapağı:  beton kapakların yerini artık yeni kompozit kapaklar aldı, plastik rögar kapağı olarak da bilinen kompozit logar kapakları, kullanım daha kolaydır.  Dekor ve esteti açısından son zamanlar oldukça talep artmıştır.

Zeytinburnu Drenaj Ustası: Tabanında su bulunan, tabanındaki su bir türlü durdurulamayan binaların tabanına kuyu yapıyor, kuyu içerisine biriken su seviyesine duyarlı olarak çalışan su motoru monte ediyoruz. Burada bahsetmiş olduğumuz kuyu aslında derin ve geniş logardır, kot farkının bulunduğu binalarda motopomp vasıtası su yukarı atılarak kot farkını ortadan kaldırarak kanalizasyon sistemini çalışır hale getirmek için yapılan bir kuyudur. Tünel kadar olmasa da oldukça fazla kullanılan bir yöntemdir.

Zeytinburnu Kuyu Ustası:   Lağım gideri borusu seviyesi İSKİ kanalizasyon borusu seviyesinden aşağıda olan yani kot farkı olan bodrum zemin ve giriş katların kanalizasyon gideri sisteminin çalışmasını sağlamak için site ya da bina bahçesine kuyu ya da logar  yapıyoruz,  yapmış olduğumuz bu kuyu ya da Logar içerisine  pis su ve atık suyu yukarı atması için su seviyesine duyarlı çalışan motor ya da su pompası monte ederek kanalizasyon sisteminin çalışmasını sağlıyoruz.

Zeytinburnu Fosseptik Ustası:   Lağım gideri borusu seviyesi İSKİ kanalizasyon borusu seviyesinden aşağıda olan  yani kot farkı olan bodrum zemin ve giriş katların  kanalizasyon gideri sisteminin çalışmasını sağlamak için site ya da bina bahçesine kuyu ya da logar  yapıyoruz,  yapmış olduğumuz bu kuyu ya da Logar içerisine  pis su ve atık suyu yukarı atması için su seviyesine duyarlı çalışan motor ya da su pompası monte ederek kanalizasyon sisteminin çalışmasını sağlıyoruz.

Zeytinburnu Lağım Kokusu Engelleme: Kanalizasyon gideri  düzgün çalışmayan ve drenaj sistemi yapılmayan bina ve sitelerin Bodrum ve zemin katında oluşan su sızıntılarını,  ağır kokuları ve lağım  kokusunu gideriyoruz. 

Zeytinburnu Çek valf UstasıBodrum ve zemin katlar, şiddetli yağmur yağmasından sonra oluşan su baskınlarına ve taşkınlarına maruz kalmaktadır. Bu sular atık su olduğu için ne kadar temizlik yapılsa da hiçbir eşya tekrardan kullanılmamaktadır. Çözüm olarak çekvalf monte etmeyi gerekli görüyoruz Çekvalf kanalizasyon sistemine montaj edilen tek yönlü çalışan önleyici bir mekanizmadır. Dışardan gelen su baskınları ve ya taşkınları esnasında Ana kanalizasyon yönünden gelen atık suyun binanın içine girmesi durumunda basınçlı su ile otomatik olarak kapağının kendiliğinden kapanması ile atık suyun binanın içine girmesine engel olmaktadır. Çekvalf ayrıca kanalizasyon ve logarda yaşayan hamamböceği gibi haşere türü hayvanların ve lağım faresinin eve girmesini  engeller, yine lağım kokusunu engellemek için çekvalf monte edilmesi gerekir.  ustalar kanalizasyon olarak bina ve sitelerde kanalizasyon geri basması önleme, lağım faresi engelleme ve lağım kokusuna kesin çözüm olduğu için çekvalf mont edilmesini zorunlu görüyoruz.

 

 

 

Çalışmalarımız

Avrupa Yakası Kanalizasyon Ustası, logar Tamir, Kanal Tamiratı, lağım Gideri Tamir,  Tuvalet Borusu bağlama ustası, Zeytinburnu Kanalizasyon Ustası,  Ataköy Kanalizasyon Ustası,  Bakırköy Kanalizasyon Ustası, Florya Kanalizasyon Ustası,  Yeşilköy Kanalizasyon Ustası, Şirinevler Kanalizasyon Ustası,  Sefaköy Kanalizasyon Ustası,  Bahçelievler Kanalizasyon Ustası,  Güngören Kanalizasyon Ustası,  Şirinevler Kanalizasyon Ustası,  Çırpıcı Kanalizasyon Ustası,  Merter Kanalizasyon Ustası,  Beylikdüzü Kanalizasyon Ustası,  Avrupa Yakası Kanalizasyon Ustası, Ustaları, firması,  Zeytinburnu Kanalizasyoncu, sefaköy kanalizasyoncu, Şirinevler kanalizasyoncu, Bağcılar kanalizasyoncu, Ataköy kanalizasyoncu, Merter kanalizasyoncu, Çırpıcı kanalizasyoncu, Kanalcı Ustası, Zeytinburnu Kanalcı Ustası, Sefa Köy Kanalcı Ustası, Şirinevler Kanalcı Ustası, Bahçelievler Kanalcı Ustası, Bahçelievler Kanalcı Ustası, Yeşilköy Kanalcı Ustası, Çırpıcı Kanalcı Ustası, Zeytinburnu Logarcı,  sefaköy Logarcı, , Şirinevler Logarcı, Bağcılar Logarcı, Ataköy Logarcı, , Merter Logarcı, Çırpıcı Logarcı, Zeytinburnu Logar Ustası , sefaköy Logar Ustası , Şirinevler Logar Ustası , Bağcılar Logar Ustası , Ataköy Logar Ustası , Merter Logar Ustası , Çırpıcı Logar Ustası ,  Zeytinburnu Çekvalf Ustası, sefaköy Çekvalf Ustası, Şirinevler Çekvalf Ustası, Bağcılar Çekvalf Ustası, Ataköy Çekvalf Ustası, Merter Çekvalf Ustası, Çırpıcı Çekvalf Ustası, Zeytinburnu Kanalizasyon Tamiri, sefaköy Kanalizasyon Tamiri, Şirinevler Kanalizasyon Tamiri, Bağcılar Kanalizasyon Tamiri, Ataköy Kanalizasyon Tamiri, Merter Kanalizasyon Tamiri, Çırpıcı Kanalizasyon Tamiri, Zeytinburnu Kanal Açma Ustası, sefaköy Kanal Açma Ustası, Şirinevler Kanal Açma Ustası, Bağcılar Kanal Açma Ustası, Ataköy Kanal Açma Ustası, Merter Kanal Açma Ustası, Çırpıcı Kanal Açma Ustası, ,  Zeytinburnu Lağımcı, sefaköy Lağımcı, Şirinevler Lağımcı, Bağcılar Lağımcı, Ataköy Lağımcı, Merter Lağımcı, Çırpıcı Lağımcı, ,  Zeytinburnu Logar Temizleme, sefaköy Logar Temizleme, Şirinevler Logar Temizleme, Bağcılar Logar Temizleme, Ataköy Logar Temizleme, Merter Logar Temizleme, Çırpıcı Logar Temizleme,Ataköy ,  Basınköy ,  Cevizlik ,  Kartaltepe ,  Osmaniye ,  beşyol, cennet, menekşe, Sakızağacı ,  Şenlikköy ,  Yenimahalle ,  Yeşilköy ,  Yeşilyurt ,  Zeytinlik ,  Zuhuratbaba , Küçükçekmece ,  Halkalı ,  Sefaköy ,  Atakent , Güngören ,  Merter ,  Tozkoporan ,  Akıncılar , Avcılar ,  Firüzköy ,  Ambarlı ,  Gümüşpala , Aksaray ,  Beyazıt ,  Eminönü ,  Fener ,  Haseki ,  Karagümrük ,  Kocamustafapaşa ,  Kumkapı ,  Mahmutpaşa ,  Sirkeci ,  Sultanahmet ,  Şehremini ,  Tahtakale ,  Vefa , Beştelsiz ,  Çırpıcı ,  Gökalp ,  Kazlıçeşme ,  Maltepe ,  Merkezefendi ,  Nuripaşa ,  Seyitnizam ,  Sümer ,  Telsiz ,  Veliefendi ,  Yenidoğan ,  Yeşiltepe Mahallesi Bahçelievler , Cumhuriyet , Çobançeşme , Fevziçakmak , Hürriyet , Kocasinan_Merkez , Siyavuşpaşa , Soğanlı , Şirinevler , Yenibosna_Merkez , Zafer Mahallesi, semti, ilçesi, bölgesi, Avrupa Yakası, İstanbul , Avcılar, haramidere,  denizköşklerustalar-direnaj-sistemleri

 kanalizasyon maliyeti Zeytinburnu kanalizasyon açma fiyatları Zeytinburnu logar açma fiyatları kanalizasyon maliyeti nasıl hesaplanır en hesaplı kanalizasyon firması en hesaplı kanalizasyon ustası kanalizasyon nasıl uygun yapılır kanalizasyonu Nasıl ucuz yapılır ucuza getirilir kanalizasyon kimler yapar Zeytinburnu'nda Avrupa Yakası'nda kanalizasyon suları nerede bulunur hangi kanalizasyon firmasına ustasına yaptırmalı kanalizasyonu kim yapar tuvalet ve giderini kim yaparak bağlantısını kim yapar kanalizasyondan gelen kokular tıkanıklık açma fiyatları beton boru fiyatları Pimaş boru fiyatları Logar yapımı fiyatı Logar kapağı fiyatları plastik rögar kapağı fiyatları lağım temizleme kırmadan kanalizasyon kanalizasyon tadilatı kanalizasyon işi yapan profesörler firma yetkili Pimaş bağlantısı kanalizasyoncu kanal açan usta kanal açıcı aparat alet makine tavsiye öneri yardım nasıl yapılır Nereye kime neden Avrupa Yakası kanalizasyon uzmanları ekipleri bodrum kat zemin kat giriş kat bahçe katı Kot 1 kot 2 klozet taşması geri Tepme kot farkı tuvalet tıkanıklığı açma yolları lağım kokusunu giderme yolları apartman kanalizasyon sorunu İSKİ gelmiyor İSKİ şikayet robotla açılamadığında kanalizasyon istasyonu nerede bulabilirim lağım giderini yeraltından bağlama kırmadan kazmadan profesyonel firmanın Usta çözüm önleme engelleme

Acil -Çözüm - Tavsiye - Yardım - Kesin Çözümler


Çalışmalarımız

Kanal Açma Ustası, Logar Temizleme, Kanalizasyon Ustası İstanbul Kanal Açma Ustası, Logar Temizleme, Kanalizasyon Ustası İstanbul Kanalizasyon Bağlantısı, Tuvalet Gideri, Logar, Pis Su Bağlantısı Yapma Su Basmasına Kesin Çözüm - Bodrum ve Zemin Katlar İçin Uyarılar ve Tavsiy..... Devamı
Kanalizasyon Bağlantısı Yapma,Pis Su, Atık Su Tesisatı, Gider Bağlama Kanalizasyon Bağlantısı Yapma,Pis Su, Atık Su Tesisatı, Gider Bağlama Kanalizasyon Bağlantısı Yapma, Pis Su, Atık Su Tesisatı, Gider Bağlama Binaların, sitelerin, müstakil evlerin, villaların, işyerlerinin, kamu kurum..... Devamı
Lağım Faresine Kesin Çözüm!!! İşte En Etkili Yöntem Lağım Faresine Kesin Çözüm!!! İşte En Etkili Yöntem Lağım Faresine Kesin Çözüm!!! İşte En Etkili Yöntem ​            Lağım fareleri çok tehlikelidir, aynı zamanda bulaşıcı hastalıkları taşıyan bu ke..... Devamı
Drenaj Ustası İstanbul - Bina Drenajı Nasıl Yapılır Drenaj Ustası İstanbul - Bina Drenajı Nasıl Yapılır Drenaj Ustası İstanbul:       Gerek yeni inşaatlarda gerekse eski binaların drenajını yapıyoruz, Eski binaların bir çoğunda yalıtım ve drenaj olmad..... Devamı
Kot Farkı Giderme, Bodrum ve Zemin, Katların,Kanalizasyon,Sorunu,Çözüm Kot Farkı Giderme, Bodrum ve Zemin, Katların,Kanalizasyon,Sorunu,Çözüm Kot Farkı Giderme, Bodrum ve Zemin, Katların,Kanalizasyon,Sorunu,Çözüm       Kanlizasyon suyu genelde Bodrum, Zemin ve Giriş Katları basar, buralar..... Devamı
Kanalizasyon Tamiri Nasıl Yapılır? Kanalizasyon Tamiri Nasıl Yapılır? Kanalizasyon Tamiri Nasıl Yapılır?       Kanalizasyon Tesisatı: İçme ve Kullanma Sularının Mutfak, Banyo, Tuvalet ve Temizleme alanları ile diğer s..... Devamı
Binanın Temeli Su Alıyor, Temelden Su Geliyor, Çözümü Nedir? Binanın Temeli Su Alıyor, Temelden Su Geliyor, Çözümü Nedir? Binanın Zemininden Su Çıkıyor. Ne Yapmalı? Çözümü Nedir?        Evin, binanın yada işyerinin zemin katında ve ya bodrumunda nem, rutubet, lağım kok..... Devamı
Plastik Logar Kapağı Montajı Plastik Logar Kapağı Montajı Yeni Nesil Kompozit Rögar Kapakları     Rögar kapakları kullanıldığı yere uygun olmalıdır. Hem görünüm olarak hem özellik olarak. Gerek bina içeris..... Devamı

Kalite ve Güvenin Tek Adresi

Ustalar Kanalizasyon

0
0
0